Nowa SY305C ma wszystko, czego potrzebuje koparka gąsienicowa

SANY startuje w zupełnie nowej klasie. Wraz z SY305C firma wprowadza na rynek koparkę gąsienicową, która nie tylko spełnia europejskie wymagania i wymagania, ale wręcz je przewyższa. SY305C to także maszyna budowlana, która może pochwalić się imponującą wydajnością, wydajnością, oszczędnością i łatwością obsługi.

Poza wysokimi osiągami, a jednocześnie ekonomicznymi wartościami i komfortowym, bezpiecznym środowiskiem jazdy, wiele wyrafinowanych detali oferuje kierowcom zupełnie nowe poczucie ich pracy.

Skoncentruj się na przeglądzie i przejrzystej nawigacji po menu

Funkcja, która już okazała się popularna w nowym SY265C, jest również dostępna w zupełnie nowym SY305C – 10-calowym wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości. Duży ekran dotykowy jest prosty i intuicyjny w obsłudze – idealny do ciężkiej codziennej pracy. Wiele funkcji zostało przeniesionych z panelu sterowania do systemu sterowania monitorem, aby zapewnić wyraźniejszy przegląd środowiska pracy. Dwie kamery z tyłu i z boku zapewniają bezpieczną widoczność maszyny i jej otoczenia we wszystkich kierunkach.

Niesamowity komfort w kabinie

Usiądź wygodnie i ciesz się komfortem przez cały dzień podczas pracy. Jeśli masz wysokie standardy, nie szukaj dalej niż SY305C ze zintegrowanym podgrzewanym siedzeniem w standardzie. Fotel można dowolnie regulować, ale można go zamocować do paneli sterowania. Zaletą tego jest to, że panele sterowania poruszają się również w przypadku uderzeń. Dzięki temu praca jest nie tylko cichsza, ale także znacznie bardziej ergonomiczna. Liczne schowki, zwłaszcza komora chłodziarki z boku za fotelem kierowcy, są wygodne dla operatora. Oznacza to, że schłodzone przekąski i napoje są zawsze pod ręką, szczególnie podczas pracy w upalne dni.

Optymalne uszczelnienie kabiny – które zapewnia kierowcy ciche i czyste środowisko – jest niewidoczne, ale zapewnia doskonałą wartość dodaną i stwarza warunki do niemęczącej pracy.

Skonfigurowany pod kątem elastyczności i wydajności

Oszczędność czasu i pieniędzy to najwyższy priorytet dla programistów SANY. Rzeczywiście, możliwa jest bardzo szybka zmiana jednego osprzętu na inny, ponieważ zawór młota jest automatycznie przełączany między młotem a chwytakiem sortującym. Wymagane ciśnienie robocze można regulować w zależności od osprzętu wybranego na wyświetlaczu i można je zapisać, podobnie jak odpowiednią ilość oleju. Swobodnie programowalna nazwa osprzętu umożliwia proste zarządzanie parametrami za pomocą ekranu dotykowego, co umożliwia tworzenie ponad dziesięciu osprzętów w kategoriach.

Doskonała wydajność przy minimalnym zużyciu paliwa

Jednostka napędowa Stage V zapewnia najwyższą wydajność, a nawet pokrywa szczyty obciążenia przy maksymalnej oszczędności paliwa. Elektronicznie sterowany wentylator sprzęgła, który jest włączany w razie potrzeby, pomaga zapewnić większą oszczędność. Codzienne rutynowe kontrole są uproszczone, ponieważ zarówno poziom oleju, jak i płynu chłodzącego można mierzyć z ziemi.

Niezwykle bogate wyposażenie standardowe obejmuje zarówno pomocnicze obwody sterujące, jak i wstępnie zainstalowany hydrauliczny szybkozłącze. Oba mogą być obsługiwane całkowicie proporcjonalnie za pomocą łatwo dostępnych, regulowanych joysticków za pomocą zintegrowanych suwaków.

Podsumowując – doskonały przykład koparki gąsienicowej. SANY SY305C jest już dostępna dla klientów u ich dealerów.