Aktualizacja dla środowiska: Koparki w klasie 15 t o niższej emisji

Koparki mobilne i kompaktowe SANY, teraz z Stage V

Dzięki koparce kołowej SY155W i kompaktowej koparce gąsienicowej SY155U firma SANY pozycjonuje się w europejskiej czołówce w klasie 15 ton. W trosce o środowisko, najnowsze wersje naszych maszyn spełniają bardziej rygorystyczne limity emisji tlenku azotu, tlenku węgla, węglowodorów i drobnych cząstek pyłu, które obowiązują w UE – w skrócie, przepisy dotyczące emisji spalin Stage V.

Dla klientów SANY konwersja dwóch udanych modeli SY155W i SY155U na Stage V oznacza w szczególności: Zwiększone zastosowania, w szczególności w obszarach metropolitalnych, oraz większe możliwości w zakresie zaopatrzenia. Jednak sprawdzone zalety obu kompaktowych jednostek pozostają takie same.

SY155W zapewnia wysoką wydajność

Koparka kołowa o masie 15 t imponuje swoją elastycznością na miejskich placach budowy lub w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu. Ogromna zaleta: możesz bez wysiłku pokonywać krótkie odległości z jednego placu budowy na drugi, nawet jadąc autostradą. System hydrauliczny również sprawdził się. Na przykład obejmuje przełączenie ramienia na cylinder łyżki, przygotowanie mechanizmu szybkiej wymiany i oba dodatkowe obwody hydrauliczne. Aby sprostać wymaganiom europejskim firma SANY zastosowała ramię jako regulowany wysięgnik.

Stabilność, nawet przy małych promieniach wychylenia

Koncepcja maszyny SY155W od samego początku dążyła do tego, że ​​koparka pozostaje stabilna w każdych warunkach – nawet jeśli promień obrotu jest minimalny. Opinie klientów są, jak można się spodziewać, pozytywne, ponieważ wysoki poziom stabilności podczas użytkowania ma decydujące zalety.

Praca na małej przestrzeni – koparka kompaktowa SY155U

Nawet kompaktowa koparka SY155U jest teraz jeszcze bardziej przyjazna środowisku, gdy ciężko pracuje na budowach. Maszyna z krótkim tyłem ma zastosowanie m.in. przy robotach ziemnych, do prac załadunkowych i przy budowie dróg. Jest do tego doskonale zaprojektowana, ponieważ dzięki krótkiemu tyłowi wymaga mniej miejsca, aby w pełni wykorzystać jej możliwości, a przy tym jednocześnie pozostaje stabilna.

Idealnie wyposażone w standardzie

Gąsienicowe lub kołowe – koparki SANY są standardowo dobrze wyposażone. Dwa dodatkowe obwody sterujące reagują w pełni proporcjonalnie na ruch joysticka. Doskonały komfort podczas codziennej pracy zapewnia m.in. fotel z zawieszeniem pneumatycznym oraz radio z systemem głośników. Kamera i reflektory robocze LED zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo i poprawiają widoczność we wszystkich kierunkach, nawet podczas długich dni pracy.

Sprawdzone i przetestowane komponenty marki

Firma SANY od samego początku stawia na podstawowe komponenty renomowanych producentów. Skupiamy się tutaj na niezawodności i dostępności części zamiennych. Dotyczy to w szczególności SY155W i SY155U. W tych modelach montowane są podzespoły Bosch Rexroth (napęd jazdy), ZF (osie) lub Deutz/Isuzu (silnik).