Kontakt

Home Kontakt

Formularz kontaktowy


NASZE ODDZIAŁY

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE

MISZEWKO k. Gdańska / Gdyni – Plac handlowy

ul Gdyńska 64
80-297 Miszewko

Infolinia: 501 44 55 22
e-mail: biuro@twojemaszyny.pl

Sprzedaż

  • Bartosz – 600-200-595, bartosz@twojemaszyny.pl
  • Rafał – 539 213 256, rafał@twojemaszyny.pl
  • Robert – 690 500 847, robert@twojemaszyny.pl

Finansowanie:

  • Marcin: 602-118-822, marcin@twojemaszyny.pl
  • Piotr – 602 119 933, piotr@twojemaszyny.pl

Serwis:

  • Krzysztof – 723-257-271, krzysztof@twojemaszyny.pl

WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO – MAZURSKIE

OLSZTYN – Plac handlowy

ul. Lubelska 36B
10-416 Olsztyn

Sprzedaż:

Jarosław – 797 585 917
e-mail: jarek@twojemaszyny.pl

Finansowanie:

Marcin: 602-118-822

e-mail: marcin@twojemaszyny.pl

Serwis

Krzysztof – 723-257-271

e-mail: krzysztof@twojemaszyny.pl


WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO – POMORSKIE

TORUŃ – oddział w przygotowaniu

Sprzedaż:

Wojtek – 572 971 751
e-mail: wojtek@twojemaszyny.pl

Finansowanie:

Piotr – 602 119 933

e-mail: piotr@twojemaszyny.pl

Serwis:

Krzysztof – 723-257-271

e-mail: krzysztof@twojemaszyny.pl


INFOLINIA:

501 44 55 22


Dane rejestrowe Firmy

TWOJEMASZYNY.PL SP. Z O.O.
UL. Gdyńska 64
80-297 Miszewko
REGON 389194304 NIP 5851494068