Firma SANY

Home Firma SANY

JAKOŚĆ, KTÓRA ZMIENIA ŚWIAT

Jeden z największych światowych graczy w branży ciężkiego sprzętu budowlanego w końcu na dobre zadomowił się w Europie. W Polsce to TwojeMaszyny.pl trzyma pochodnię w północnej części kraju. TwojeMaszyny.pl ma mocne fundamenty od początku istnienia, ponieważ na czele spółki stoją specjaliści z blisko 20 – letnim doświadczeniem w branży maszyn budowlanych. Dzięki stabilnej i ugruntowanej organizacji usługowej, wyjątkowo dobrym doświadczeniom w sprzedaży i w serwisie, mamy narzędzia do nawiązywania relacji z klientami, co oznacza, że ​​TY JAKO KLIENT MASZ MOŻLIWOŚĆ, ABY Z NASZYMI MASZYNAMI OSIĄGNĄĆ SUKCES.

PRODUKTY PIERWSZEJ KLASY

SANY zobowiązuje się do wytwarzania produktów najwyższej klasy. Produkty firmy SANY są intensywnie testowane i stale słuchamy opinii klientów, które są wykorzystywane do opracowywania następnej generacji maszyn. W samym 2018 roku zgłoszono ponad 8000 nowych patentów.

PRACOWNICY PIERWSZEJ KLASY

TWOJEMASZYNY.PL dokłada wszelkich starań, aby skupić się na rozwoju osobistym każdego z pracowników. Skutkuje to kompetentną, zaangażowaną i lojalną grupą pracowników, którzy w profesjonalny sposób potrafią współdziałać z Klientem na każdej płaszczyźnie.

MASZYNY SANY

SANY oferuje koparki z wysokiej jakości komponentami m.in. Cummins, Yanmar, Kawasaki itp. Każdy model został opracowany i dostosowany specjalnie na rynek europejski i charakteryzuje się opłacalnym i niezawodnym działaniem oraz bezpiecznym i komfortowym środowiskiem pracy.

SPRZĘT, KTÓRY MOŻE WYKONAĆ WSZYSTKIE ZADANIA

Maszyny SANY są synonimem trwałości, niezawodności i niezawodności w działaniu. Firmy na całym świecie powinny móc ufać naszym maszynom i tak właśnie jest już teraz – dzień w dzień.

Nasze maszyny oferują wyjątkowy stosunek jakości do ceny i są standardowo bardzo bogato wyposażone.

Dzięki połączeniu niskiego kosztu posiadania i sprawdzonej w terenie trwałości, nie jest zaskoczeniem, że SANY oferuje jedne z najlepiej sprzedających się koparek na świecie.

Oprócz koparek SANY produkuje również koparki przeładunkowe, wózki widłowe, ładowarki kołowe, sprzęt portowy i wiele innych – wszystko z doskonałą gwarancją. Częściowo dzięki niezawodnym komponentom silnych marek, takich jak Cummins, Rexroth, Kawasaki, Isuzu itp.

Twoje bezpieczeństwo – Nasz największy priorytet!

WSZYSTKIE NASZE MASZYNY Dostarczamy z 5-letnią gwarancją