MASZYNY BUDOWLANE

Home MASZYNY BUDOWLANE

Koparki

Bezpieczeństwo, wygoda i ergonomia to atrybuty, które najlepiej opisują pracę koparką SANY. Szeroka gama produktów SANY obejmuje minikoparki, koparki wyburzeniowe, wszystkie wyposażone w najnowszą technologię i charakteryzujące się maksymalną wydajnością.

Ładowarki czołowe

Ładowarki kołowe SANY łączą w sobie wyjątkowo kompaktową obsługę ze szczególnie wysokim komfortem obsługi i ogromną mocą. Zastosowanie wysokiej jakości markowych komponentów zapewnia również maksymalną niezawodność.


Ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe SANY STH1440 i STH1840 są pierwszymi maszynami z nowej serii. Niezależnie od tego, czy są wykorzystywane jako maszyny budowlane, przemysłowe czy przeładunkowe, swoja uniwersalnością wykraczają poza wszelkie zastosowania innych urządzeń podnoszących. Dzięki swojej kompaktowej i solidnej konstrukcji, stanowią one idealne źródło mocy do podawania towaru przez przeszkody, załadunku i układania w stosy. A to nie wszystko: można również zamocować różnorodny osprzęt, aby indywidualnie rozszerzyć funkcjonalność i zastosowanie maszyn.