Energia płynąca od SANY

Niedawno, bo w październiku 2021 roku, lądowa turbina wiatrowa SANY RENEWABLE ENERGY o mocy 5,0 MW otrzymała certyfikat wydany przez DNV, dzięki czemu SANY jest pierwszym międzynarodowym certyfikowanym producentem turbin wiatrowych o dużej mocy w Chinach.

Czym jest DNV?

DNV (dawniej DNV GL) to stowarzyszenie rejestrujące i klasyfikujące z międzynarodową akredytacją. Jest to również największe na świecie doradztwo techniczne i nadzór nad branżą energii odnawialnej (w szczególności wiatrowej, wodnej i słonecznej) oraz ropy i gazu, z 65% światowych rurociągów podmorskich projektowanych i instalowanych zgodnie ze standardami technicznymi DNV.

Lądowa turbina wiatrowa o mocy 5,0 MW uzyskała wcześniej certyfikat Chińskiego Centrum Certyfikacji Jakości. Kwalifikowana zarówno na arenie międzynarodowej, jak i krajowej, SANY RENEWABLE ENERGY ma przejąć inicjatywę w nadchodzącej erze energii o dużej mocy na świecie.

Ponadto lądowa turbina wiatrowa o mocy 5,0 MW przeszła kilka istotnych testów, w tym przetrwanie awarii (FRT) przy wysokich i niskich napięciach, a także zdolność adaptacji sieci, co oznacza, że ​​jej racjonalność strukturalna, bezpieczeństwo operacyjne i zdolność adaptacji sieci zostały dobrze przetestowane.

Materiały pochodzą ze strony www.sanyglobal.com