Ładowarka teleskopowa STH1440 / STH1840

Home MASZYNY BUDOWLANE » Ładowarki teleskopowe SANY » Ładowarka teleskopowa STH1440 / STH1840

STH1440 / STH1840

WYDAJNOŚĆ

NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

SILNA. ZWROTNA. WYDAJNA.

TYPSILNIKMOCMAKSYMALNY ZASIĘGUDŹWIG
Ładowarka teleskopowaDeutz TD 3.6L55 kW / 2,600 obr./min14 m / 18 m4,000  kg

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

+ Wytrzymała, wysokowydajna ładowarka teleskopowa
+ Kompleksowy pakiet bezpieczeństwa w standardzie
+ Solidna i niezwykle trwała dzięki solidnej stalowej konstrukcji

Liczy się stabilność – stabilność naszych ładowarek teleskopowych jest regulowana automatycznie poprzez monitorowanie ruchów maszyny i masy ładunku. Niebezpiecznych sytuacji można uniknąć w połączeniu z ograniczeniem użycia poziomowania podwozia lub użycia stabilizatorów po przekroczeniu określonych wysokości.

Widoczność – Na wyposażeniu są standardowo montowane światła robocze LED z przodu i z tyłu kabiny, które optymalizują pole widzenia i widoczność w warunkach słabego oświetlenia. Oświetlenie dachowe LED z trzema ustawieniami do wyboru zapewnia światło bezpośrednio nad i za operatorem, w zależności od potrzeb. Opcjonalne reflektory robocze na wysięgniku gwarantują optymalne oświetlenie nad maszyną podczas załadunku na wysokość, poprawiając widoczność i bezpieczeństwo.

Kompleksowy pakiet bezpieczeństwa w standardzie – liczne funkcje bezpieczeństwa są już fabrycznie zamontowane we wszystkich ładowarkach teleskopowych SANY. Na przykład mają one wbudowany szczególnie precyzyjny system ważenia, który z dokładnością pomiaru do 5% jest połączony z systemem zarządzania ładunkiem. Operator otrzymuje również ostrzeżenia wizualne i dźwiękowe, jeśli znajdzie się w pobliżu innych obiektów.

Konserwacja jest szybka i łatwa – przegląd codzienny i prace konserwacyjne można wykonywać z poziomu podłoża. Filtry oleju silnikowego, oleju hydraulicznego i paliwa są zamontowane centralnie, a filtr powietrza jest również łatwo dostępny z komory silnika. Pokrywę silnika można łatwo otworzyć za pomocą siłownika gazowego, co umożliwia wygodny dostęp do silnika z trzech stron. Jeszcze łatwiejsza praca – akumulator jest łatwo dostępny w dowolnym momencie dzięki składanemu do góry stopniowi pod kabiną.

Stabilność w standardzie – wysięgnik jest zamontowany głęboko w podwoziu, zapewniając wyjątkowo sztywną konstrukcję, nisko położony środek ciężkości i maksymalną widoczność z kabiny nad tyłem maszyny.

Wysoka wydajność dzięki wysokiej jakości – ładowarki teleskopowe SANY są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną niezawodność i czas pracy. Osiągamy to dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów i innowacyjnych procedur produkcyjnych. Bardzo obciążone stabilizatory są wyposażone w wytrzymałe tuleje z brązu impregnowanego grafitem, co wydłuża okresy międzyobsługowe do 500 godzin.

Przetestowane na podstawie codziennej pracy – maszyny przeszły rygorystyczny program testowy SANY, który obejmuje duże obciążenie podwozia, wysięgnika i innych ważnych komponentów przez dłuższy czas, a także wielokrotne używanie przekładni w tysiącach cykli.

Oszczędzaj podczas jazdy – w czasach stale rosnących kosztów paliwa, energooszczędny układ napędowy jest ważniejszy niż kiedykolwiek. Z tego powodu ładowarki teleskopowe SANY są wyposażone w wydajny układ wtryskowy Common Rail i elektroniczny układ sterowania silnikiem (EMR) z inteligentnym połączeniem z systemem zarządzania napędem. Zapewnia to optymalną moc silnika przy niskim poziomie zużycia paliwa. Przekładnia Dana i osie są również doskonale skoordynowane, aby zapewnić maksymalną wydajność i efektywność. Co więcej, silnik Deutz o mocy 55 kW działa bez oczyszczania spalin, a zatem nie wymaga dodatków AdBlue. Za pomocą głównego wyświetlacza operator ma dostęp do informacji na temat pozostałego paliwa, ilości paliwa zużytego od ostatniego tankowania maszyny oraz aktualnego średniego zużycia paliwa.

Wyznaczanie standardów – nowa seria ładowarek teleskopowych SANY wyróżnia się doskonałą zwrotnością i krótkim czasem przejazdu. Jest to możliwe dzięki wyborowi trzech różnych trybów skrętu: dwa koła skrętne, które jest przeznaczone do codziennego użytku; cztery koła skrętne, do pracy w ograniczonej przestrzeni; oraz jazda krabem do ustawiania lub manewrowania maszyną w bezpośrednim sąsiedztwie ściany lub budynku. Kolejnym czynnikiem zapewniającym wyjątkową produktywność jest wydajny system wykrywania obciążenia, który steruje ciśnieniem hydraulicznym proporcjonalnie do różnych wydajności.

Łatwy sposób na oszczędność – mocny silnik Deutz o mocy 55 kW – 75 KM nie wymaga żadnych odpornych na ciepło olejów smarowych ani dodatków do oleju napędowego (AdBlue). Maksymalizuje to obsługę materiałów pod względem zużycia oleju napędowego i nakładów na konserwację.

Duża przestrzeń zapewniająca wysoki komfort – kabina została zaprojektowana w Niemczech z dbałością o detale jednocześnie gwarantując komfort każdemu kierowcy. Zapewnia maksymalny komfort przyjemnej pracy dzięki licznym standardowym funkcjom. Obejmują one na przykład 7-calowy ekran dotykowy z enkoderem sterującym, z intuicyjną nawigacją użytkownika, która umożliwia szybki dostęp do wszystkich istotnych danych pojazdu. Równie praktyczna jest kieszeń na dokumenty na desce rozdzielczej oraz podłokietnik ze zintegrowanym złączem USB do telefonu, uchwytem na kubek i łączem Bluetooth. W standardzie znajduje się również pochylana i teleskopowa kolumna kierownicy, która pozwala każdemu kierowcy na wygodną regulację w celu znalezienia idealnej pozycji roboczej.

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

GOTOWY NA KAŻDE WYZWANIE

Dzięki bogatemu wyposażeniu standardowemu SY155U jest idealnym partnerem w codziennych wyzwaniach na placu budowy. Dostępne jest również opcjonalne wyposażenie dodatkowe i urządzenia mocujące, aby jeszcze bardziej zwiększyć jego elastyczność.

KOMFORT OBSŁUGI / KABINA

› Siedmiocalowy ekran dotykowy i nawigacja za pomocą enkodera
> Klimatyzacja*
› Radio z Bluetooth i mikrofonem
› Regulowane siedzenie z zawieszeniem
› Złącza USB/AUX
› Gniazdo zasilania 12 V
› Roleta przeciwsłoneczna, dach i szyba przednia
› Ogrzewana tylna szyba
› Wycieraczka i spryskiwacze przednia, dachowa i tylna
› Podłokietnik ze schowkiem i ładowarką USB
› Uchwyty na kubki i butelki
› W pełni regulowana kolumna kierownicy
› Intuicyjne funkcje klawiatury (wszystkie podświetlane)
› Telematyka

* Układ klimatyzacji zawiera fluorowane gazy cieplarniane: Rodzaj czynnika chłodniczego: HFC 134a, współczynnik ocieplenia globalnego: 1430, ilość: 65 kg, CO2e: 0,933 tony.

BEZPIECZEŃSTWO

› Certyfikat CE/UKCA
› ROPS ISO:3471 i FOPS ISO:3449
› Automatyczny układ hamulca postojowego
› Alarm cofania
› Odblaskowy pas bezpieczeństwa
› Zintegrowana kamera cofania i radar pulsacyjny
› Przełącznik fotela i zielona lampka sygnalizacyjna „gotowość”.
› Monitorowanie masy ładunku
› Wskaźnik momentu obciążenia

SPRZĘT ROBOCZY

› Trzy tryby kierowania: 4WS, 2WS i krab
› Poziomowanie podwozia +/-9 stopni
› W pełni proporcjonalny joystick z FNR
› Naprawiono szybkozłączkę SANY i widły 1200 mm
› Pomocniczy odpowietrznik hydrauliczny z kabiny

OŚWIETLENIE

› Światła robocze LED na kabinie i wysięgniku
› Pełne światła drogowe

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

JAKOŚĆ NAPRAWDĘ ZMIENIA ŚWIAT

Gama ładowarek teleskopowych SANY została zaprojektowana tak, aby spełniać dokładne potrzeby branży budowlanej i wynajmu. W przyszłości dostępna będzie szeroka gama różnych stylów i rozmiarów. Wszechstronna ładowarka teleskopowa SANY zapewnia bezpieczeństwo, trwałość, wszechstronność i niski koszt posiadania, których potrzebujesz, aby konkurować na dzisiejszym rynku budowlanym.

STH1440

 • SILNIK

  MODEL Deutz TD 3.6L kg
  MOC ZNAMIONOWA 55 kW / 2,600 obr./min

 • OSIĄGI

  Maksymalny udźwig 4 000 kg
  Udźwig na maksymalnej wys. podnoszenia 3 000 kg
  Udźwig do przodu na maksymalnym wysięgu 1250 kg
  Maksymalna wysokość podnoszenia 13 970 mm

 • WYMIARY

  Długość do czoła karetki wideł 6 160 mm
  Szerokość 2 420 mm
  Maksymalna wysokość – kogut złożony 2 595 mm
  Maksymalna wysokość z kogutem na kabinie 2 720 mm
  Rozstaw osi 2 750 mm

STH1880

 • SILNIK

  MODEL Deutz TD 3.6L kg
  MOC ZNAMIONOWA 55 kW / 2,600 obr./min

 • OSIĄGI

  Maksymalny udźwig 4 000 kg
  Udźwig na maksymalnej wys. podnoszenia 2 500 kg
  Udźwig do przodu na maksymalnym wysięgu 550 kg
  Maksymalna wysokość podnoszenia 13 970 mm

 • WYMIARY

  Długość do czoła karetki wideł 6 160 mm
  Szerokość 2 420 mm
  Maksymalna wysokość – kogut złożony 2 595 mm
  Maksymalna wysokość z kogutem na kabinie 2 720 mm
  Rozstaw osi 2 750 mm

Do pobrania: