SANY SY80U

SY80U

Wszystko

w zasięgu ręki

Kompaktowa. Potężna. Komfortowa


NAJWAŻNIEJSZE CECHY

+ Niezwykle kompaktowa koparka z krótkim tyłem
+ Wygodna kabina
+ System hydrauliczny do mocowania szybkozłącza

Stworzona do największych obciążeń – szczególnie precyzyjne spawanie wykonane przez robota gwarantuje trwałość nawet w najtrudniejszych warunkach.

Bezpieczna praca na najmniejszej przestrzeni – kompaktowe wymiary maszyny z krótkim tyłem pozwalają na bezpieczną pracę i manewrowanie nawet w ekstremalnie ciasnych miejscach.

Minimalny promień obrotu, maksymalna stabilność – zarówno podczas prac załadunkowych na dużą skalę, jak i w ciasnych przestrzeniach – koparka z krótkim tyłem SANY SY80U może wykonywać swoją pracę optymalnie w dowolnym miejscu. Dzięki minimalnemu promieniowi obrotu ogona i dzięki kompaktowej, zaokrąglonej, krótkiej konstrukcji, kierowca może całkowicie skoncentrować się na swoim obszarze roboczym bez konieczności zwracania uwagi na ogon. W ten sposób maszyna może bezpiecznie pracować na najmniejszych przestrzeniach lub w bezpośredniej bliskości przeszkód. Jest to idealne rozwiązanie do zadań w obszarach śródmiejskich lub w architekturze krajobrazu. Bezpieczeństwo nie zostało tutaj naruszone – nawet przy dużym zasięgu kopania i dużej wysokości zrzutu SY80U pozostaje niezawodnie wytrzymały.

Maksymalny komfort, maksymalna wydajność – dzięki ergonomicznej pozycji siedzącej na amortyzowanym fotelu i różnym funkcjom zapewniającym komfort, takim jak klimatyzacja i wygodna zmiana biegów za pomocą dźwigni lemiesza, kabina kierowcy została zaprojektowana z z myślą o optymalnym komforcie użytkownika.

Kabina kierowcy w strefie komfortu – fotel kierowcy z wysokim oparciem zapewnia kierowcy komfortowe miejsce pracy, redukując tym samym objawy zmęczenia do minimum. Rozmieszczenie elementów sterujących jest ergonomicznie zaprojektowane – przejrzyste i łatwo dostępne, pomagają zapewnić operatorowi maksymalną wydajność podczas pracy.

Joysticki z 2 proporcjonalnymi obwodami sterowania są również częścią standardowego wyposażenia i umożliwiają bezpieczne i precyzyjne sterowanie maszyną, w tym wszystkimi urządzeniami dodatkowymi. Ergonomiczna i wygodnie umieszczona dźwignia sterowania lemieszem ma teraz również zintegrowaną zmianę biegów, dzięki czemu dostosowanie maszyny do warunków pracy jest jeszcze łatwiejsze i bardziej efektywne.

Bezpieczeństwo przede wszystkim – kompleksowe funkcje bezpieczeństwa w standardzie – od stabilnych osłon butli, przez zamykane osłony ochronne, po standardowe zawory bezpieczeństwa.

Zwiększona produktywność dzięki bezpieczeństwu — od kabiny operatora z certyfikatami ROPS i FOPS, przez szerokie pole widzenia operatora, po standardowe zawory bezpieczeństwa i zamykany kaptur ochronny — SY80U nie idzie na skróty, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. W najdrobniejszych szczegółach – nawet zawory bezpieczeństwa i osłony cylindrów są, tak jak w przypadku reflektorów roboczych LED, dostarczane fabrycznie w standardzie. Dotyczy to również konserwacji i serwisu – obracające się lub gorące elementy silnika są chronione przed przypadkowym kontaktem.

Niezawodna moc – wypróbowany i przetestowany 4-cylindrowy silnik wysokoprężny YANMAR to centralny element potęgi. Mocna przekładnia gwarantuje niezawodne działanie przy wszystkich zadaniach, nawet w trudnych warunkach pracy.

Zaprojektowane z myślą o długiej perspektywie – standardowe światła robocze LED nie tylko oświetlają noc jak dzień, ale także przeciwdziałają surowym warunkom, jakim podlega SY80U w codziennej pracy.

Niezawodna jednostka napędowa YANMAR spełnia najnowsze normy emisji spalin i jest dyskretnie ukryta w ogonie maszyny. Wszystkie ważne punkty serwisowe są łatwo dostępne.

Elektroniczne sterowanie wentylatorem zapewnia minimalny poziom emisji hałasu i mniejsze zużycie paliwa. Przyczyniają się do tego również drobiazgowa obróbka i kontrolowane przez robota spawy z dokładnością do milimetra. Zapewnia to wyjątkowo długą żywotność nakładek gąsienic, połączeń, rolek dolnych itp.

Mniejsze zużycie to większe oszczędności – dotyczy to zwłaszcza zużycia paliwa. Automatyczne ustawianie prędkości zapewnia, że ​​koparka z krótkim tyłem pozostaje ekonomiczna przez długi czas, nawet przy osiąganiu maksymalnych osiągów.

Ekonomiczny przy każdym zadaniu – funkcja „automatycznego biegu jałowego” zapewnia minimalizację zużycia paliwa. Wszystko bez uszczerbku dla wydajności. Układ hydrauliczny wykrywający obciążenie zapewnia większą moc hydrauliczną przy mniejszych stratach. „Intuicyjnie” – system reguluje natężenie przepływu i ciśnienie zgodnie z wymaganiami.

Przyjazny pod każdym względem – wszystkie ważne miejsca rutynowej konserwacji lub kontroli są łatwo dostępne z ziemi. Punkty smarowania są połączone w zrozumiały i łatwo dostępny sposób. Oznacza to, że regularne prace serwisowe można wykonać szybko i bezpiecznie. Zwiększa to dostępność i żywotność maszyn oraz zapewnia niezawodną ochronę operatorów i sprzętu przez długi czas. Kompletne przygotowanie hydrauliczne mechanizmu szybkiej wymiany zapewnia łatwą i ekonomiczną adaptację szybkozłącza.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

PRAWDZIWY WÓŁ ROBOCZY

Koparka z krótkim tyłem SY80U jest dostosowana do wymogów ciężkiej codziennej pracy na placu budowy. Demonstruje swoją imponującą wszechstronność podczas kopania, ładowania i kruszenia – a jego zwinność jest widoczna dzięki obrotowemu wysięgnikowi i koncepcji krótkiego ogona. Oprócz kompaktowej konstrukcji imponuje pierwszorzędnymi osiągami, niskim zużyciem paliwa i wyjątkowy komfort użytkowania.

Wymiary
Ciężar roboczy8800kg
Objętość łyżki0.28
Długość transportowa6500mm
Szerokość transportowa2220mm
Wysokość nad kabiną/ROPS2550mm
Silnik
Moc znamionowa 53.7 kW 2100 ob./min
PRZESTRZEŃ ROBOCZA
Maks. głębokość kopania4535mm
Maks. zasięg kopania7290mm
Min. promień wychylenia2435mm
Siła kopania łyżki ISO72.7kN
Siła kopania ramienia ISO40.5kN
System hydrauliczny
Maks. przepływ oleju1×193.2Ll/min

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

OGROMNA WSZECHSTRONNOŚĆ

Wiele komponentów, które umożliwiają elastyczne zastosowanie, jest już standardowo dołączonych fabrycznie. Mocowanie szybkozłącza hydraulicznego jest już przygotowane.

KOMFORT OBSŁUGI / KABINA

› Fotel amortyzowany
› Grzałka
› Ręczny system klimatyzacji
› Radio i głośnik
› Podłokietniki (regulowane)
› Gniazda 12v
› Port USB (muzyka)
› Wycieraczka
› AUX 1 na joysticku
› AUX 2 na joysticku
› 8 zapisanych ustawień hydraulicznych dla osprzętu

BEZPIECZEŃSTWO

› Główny wyłącznik akumulatora
› Alarm podróżny
› Światło ostrzegawcze

SPRZĘT ROBOCZY

› Zawory utrzymujące obciążenie wysięgnika i ramienia ze wskaźnikiem przeciążenia
› Obwód dwustronnego działania dla szybkozłącza hydraulicznego z orurowaniem
› Linia łamacza i ścinania proporcjonalna na joysticku z orurowaniem
› Linia obrotu proporcjonalna na joysticku z orurowaniem
› Regulacja przepływu dla osprzętu
› Lemiesz spycharki
› Osłony siłowników – wysięgnik

OŚWIETLENIE

› Oświetlenie – przód (LED)
› Światła – wysięgnik (LED)

PODWOZIE

› Gąsienice gumowe
› Otwory/pętle do mocowania

SILNIK

› Auto bezczynność
› Filtr oleju napędowego
› DPF
> Filtr powietrza

SYSTEM HYDRAULICZNY

› Hamulec obrotu
› 2 prędkości jazdy
› Orurowanie dodatkowej funkcji hydraulicznej AUX 1
› Orurowanie dodatkowej funkcji hydraulicznej AUX 2
› Filtr główny
› Hydr. Joysticki obsługi wstępnego nacisku
› Filtr do okręgu ciśnienia wstępnego

Pliki do pobrania