SANY SY18C

SY16C/SY18C

Wszystko

w zasięgu ręki

MAŁA. ZWINNA. PRZESTRONNA.


NAJWAŻNIEJSZE CECHY

+ Podwozie z regulacją szerokości
+ Dodatkowy obwód sterujący
+ Światła robocze LED
+ Układ hydrauliczny z czujnikiem obciążenia Load-Sensing

Solidne i niezawodne – Najważniejsze elementy ochronne i wzmocnienia oraz wszystkie obudowy wykonane są z wysokiej jakości materiału – idealne do trudnych zastosowań na budowie.

W pełni sprężyste – Długowieczność i solidność to standardowe cechy wszystkich minikoparek SANY. Panele wykonane są w całości z metalu, dzięki temu są wyjątkowo wytrzymałe – a jeśli podczas ciężkiej codziennej pracy na placu budowy uszkodzisz obudowę, nie martw się ponieważ zwykle można ją szybko wyprostować.

Lekki i kompaktowy- SY18C łatwo mieści się na standardowych przyczepach samochodowych i dlatego można ją szybko przetransportować w dowolne miejsce – nawet tam, gdzie może być naprawdę ciasny.

Dostosuj podwozie do wymagań przestrzennych i stabilności- Kiedy robi się naprawdę ciasno, SY1C jest 8bardzo mała – mając szerokość zaledwie 980 mm, można nią przejechać przez furtkę ogrodową, wnękę drzwi. Jeśli wymagana jest stabilność, podwozie i lemiesz można łatwo poszerzyć do 1350 mm.

Niezwykle wygodna – Od łatwego wsiadania do wygodnego siedzenia i ergonomicznie dostosowanych elementów sterujących – operatorzy mogą liczyć na maksymalny komfort.

Łatwa konserwacja – Tylko dobrze utrzymana maszyna może wykonać dobrą robotę. Dlatego wszystkie części SY18C związane z konserwacją są łatwo dostępne. Oszczędza to czas i pieniądze na regularne kontrole i wszystkie prace konserwacyjne. Dzięki zbiornikowi paliwa o pojemności  23 litrów i niewielkiemu zużyciu paliwa nie musisz codziennie tankować .

Wszystko pod pełną kontrolą – Obsługuj ją precyzyjnie, reaguj szybko, pracuj bez zmęczenia – elementy sterujące SY18C zostały zaprojektowane z myślą o ergonomicznej obsłudze. Wszystkie przełączniki są łatwo dostępne. Joysticki przekazują ruchy bezpośrednio i precyzyjnie. Cyfrowy wyświetlacz jest przejrzysty i łatwy do odczytania. Proporcjonalną funkcją dodatkowego obwodu sterującego można wygodnie sterować kciukiem za pomocą kółka w joysticku.

SY18C jest w pełni wyposażona do precyzyjnej i bezpiecznej pracy nawet w bardzo ciasnych  przestrzeniach. Oprócz standardowego obrotowego światła ostrzegawczego wyposażona jest w wyłącznik prądu oraz przycisk bezpieczeństwa i wyłącznik awaryjny.

Ochrona człowieka i maszyny- Dzięki kabinie kierowcy z atestem ROPS i FOPS, koparka spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa. Obrotowa lampa ostrzegawcza wspomaga operatora podczas pracy w terenie.

Dobra w standardzie- SY18C jest bogato wyposażona w serii. Ponadto posiada markowe podzespoły , takie jak silniki i pompy marek Yanmar i Casappa.

W standardzie SY18C znajdziemy, reflektory robocze LED zapewniające pełną widoczność w każdej sytuacji oraz przemyślany układ hydrauliczny z precyzyjnym dopasowaniem wydajności do wymagań.

Ekonomicznie przekonujące- Niedrogie w zakupie, zużywające mało paliwa przy jednoczesnym zachowaniu normy emisji spalin. Pod względem kosztów minikoparki SANY są naprawdę niesamowite.

Mała a jednocześnie taka mocna- Aby uzyskać doskonałą wydajność w najmniejszej przestrzeni, potrzebujesz prawdziwego pakietu zwinności, elastyczności i precyzji. SY18C przenosi maksymalną moc do punktu, gdzie najbardziej jej potrzebujemy, to sprawia że jest bardzo wydajną maszyną.  

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

SY18C to druga co do wielkości minikoparka SANY, posiadająca na pokładzie wszystko czego potrzebujesz do wydajnej i precyzyjnej pracy.

KOMFORT OBSŁUGI / KABINA

› Podłokietniki (regulowane)
› Dodatkowy obwód sterujący na joysticku

BEZPIECZEŃSTWO

› Główny wyłącznik prądu
› Alarm podróżny
› Zamykany wlew paliwa

SPRZĘT ROBOCZY

› Regulacja przepływu dla szybkozłącza
› Osłona siłownika

OŚWIETLENIE

› Światła przednie (LED)

PODWOZIE

› Podwozie z regulacją szerokości
› Zawory bezpieczeństwa na siłownikach
› Gumowe gąsienice
› Otwory/ pętle do mocowania

SILNIK

› Automatyczne sterowanie obrotami
› Filtr paliwa
› Separator wody
› Monitor filtra powietrza

SYSTEM HYDRAULICZNY

› Hamulec obrotu
› Dwie prędkości jazdy
› Dodatkowy obrót sterujący
› Filtr oleju

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Niezwykle łatwa obsługa i elastyczny, precyzyjny sposób pracy sprawiają, że minikoparka jest wysoce wydajnym narzędziem do każdego zastosowania. Jako lekkie o kompaktowych wymiarach można je również szybko i łatwo przetransportować na miejsce użytkowania.

 • WYMIARY

  Ciężar roboczy 1850 kg
  Objętość łyżki 0.04 m³
  Całkowita długość 3640 mm
  Całkowita szerokość 980/1350 mm
  Całkowita wysokość 2420 mm

 • SILNIK

  Yanmar 3TNV80F

  Moc 14.6 kW 2400 ob./min

 • PRZESTRZEŃ ROBOCZA

  Maksymalna głębokość kopania 2360 mm
  Maksymalny zasięg 4000 mm
  Min. Promień obrotu 1705 mm
  Siła odspajania łyżki ISO 15.2 kN
  Siła odspajania ramienia ISO 9.2 kN

 • SYSTEM HYDRAULICZNY

  Maksymalny przepływ oleju 72 l/min

Pliki do pobrania