SANY SY16C

SY16C/SY18C

Wszystko

w zasięgu ręki

MAŁA. ZWINNA. PRZESTRONNA.

.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

+ Podwozie z regulacją szerokości
+ Dodatkowy obwód sterujący
+ Światła robocze LED
+ Układ hydrauliczny z czujnikiem obciążenia

Solidne i niezawodne – Najważniejsze elementy ochronne i wzmocnienia oraz wszystkie obudowy wykonane są z wysokiej jakości materiału – idealne do trudnych zastosowań na budowie.

W pełni sprężyste – Długowieczność i solidność to standardowe cechy wszystkich minikoparek SANY. Panele wykonane są w całości z metalu, dzięki temu są wyjątkowo wytrzymałe – a jeśli podczas ciężkiej codziennej pracy na placu budowy uszkodzisz obudowę, nie martw się ponieważ zwykle można ją szybko wyprostować.

Lekki i kompaktowy- SY16C łatwo mieści się na standardowych przyczepach samochodowych i dlatego można ją szybko przetransportować w dowolne miejsce – nawet tam, gdzie może być naprawdę ciasny.

Dostosuj podwozie do wymagań przestrzennych i stabilności- Kiedy robi się naprawdę ciasno, SY16C jest bardzo mała – mając szerokość zaledwie 980 mm, można nią przejechać przez furtkę ogrodową, wnękę drzwi. Jeśli wymagana jest stabilność, podwozie i lemiesz można łatwo poszerzyć do 1350 mm.

Niezwykle wygodna – Od łatwego wsiadania do wygodnego siedzenia i ergonomicznie dostosowanych elementów sterujących – operatorzy mogą liczyć na maksymalny komfort.

Łatwa konserwacja – Tylko dobrze utrzymana maszyna może wykonać dobrą robotę. Dlatego wszystkie części SY16C związane z konserwacją są łatwo dostępne. Oszczędza to czas i pieniądze na regularne kontrole i wszystkie prace konserwacyjne. Dzięki zbiornikowi paliwa o pojemności  23 litrów i niewielkiemu zużyciu paliwa nie musisz codziennie tankować .

Wszystko pod pełną kontrolą – Obsługuj ją precyzyjnie, reaguj szybko, pracuj bez zmęczenia – elementy sterujące SY16C zostały zaprojektowane z myślą o ergonomicznej obsłudze. Wszystkie przełączniki są łatwo dostępne. Joysticki przekazują ruchy bezpośrednio i precyzyjnie. Cyfrowy wyświetlacz jest przejrzysty i łatwy do odczytania. Proporcjonalną funkcją dodatkowego obwodu sterującego można wygodnie sterować kciukiem za pomocą kółka w joysticku.

SY16C jest w pełni wyposażona do precyzyjnej i bezpiecznej pracy nawet w bardzo ciasnych  przestrzeniach. Oprócz standardowego obrotowego światła ostrzegawczego wyposażona jest w wyłącznik prądu oraz przycisk bezpieczeństwa i wyłącznik awaryjny.

Ochrona człowieka i maszyny- Dzięki kabinie kierowcy z atestem ROPS i FOPS, koparka spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa. Obrotowa lampa ostrzegawcza wspomaga operatora podczas pracy w terenie.

Dobra w standardzie- SY16C jest bogato wyposażona w serii. Ponadto posiada markowe podzespoły , takie jak silniki i pompy marek Yanmar i Casappa.

W standardzie SY16C znajdziemy, reflektory robocze LED zapewniające pełną widoczność w każdej sytuacji oraz przemyślany układ hydrauliczny z precyzyjnym dopasowaniem wydajności do wymagań.

Ekonomicznie przekonujące- Niedrogie w zakupie, zużywające mało paliwa przy jednoczesnym zachowaniu normy emisji spalin. Pod względem kosztów minikoparki SANY są naprawdę niesamowite.

Mała a jednocześnie taka mocna- Aby uzyskać doskonałą wydajność w najmniejszej przestrzeni, potrzebujesz prawdziwego pakietu zwinności, elastyczności i precyzji. SY16C przenosi maksymalną moc do punktu, gdzie najbardziej jej potrzebujemy, to sprawia że jest bardzo wydajną maszyną.  

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

SY16C to najmniejsza i najlżejsza z minikoparek SANY, ale nadal ma na pokładzie wszystko, czego potrzebujesz do wydajnej i precyzyjnej pracy.

KOMFORT OBSŁUGI / KABINA

› Podłokietniki (regulowane)
› Dodatkowy obwód sterujący na joysticku

BEZPIECZEŃSTWO

› Główny wyłącznik prądu
› Alarm podróżny
› Zamykany wlew paliwa

SPRZĘT ROBOCZY

› Regulacja przepływu dla szybkozłącza
› Osłona siłownika

OŚWIETLENIE

› Światła przednie (LED)

PODWOZIE

› Podwozie z regulacją szerokości
› Zawory bezpieczeństwa na siłownikach
› Gumowe gąsienice
› Otwory/ pętle do mocowania

SILNIK

› Automatyczne sterowanie obrotami
› Filtr paliwa
› Separator wody
› Monitor filtra powietrza

SYSTEM HYDRAULICZNY

› Hamulec obrotu
› Dwie prędkości jazdy
› Dodatkowy obrót sterujący
› Filtr oleju

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Niezwykle łatwa obsługa i elastyczny, precyzyjny sposób pracy sprawiają, że minikoparka jest wysoce wydajnym narzędziem do każdego zastosowania. Jako lekkie o kompaktowych wymiarach można je również szybko i łatwo przetransportować na miejsce użytkowania.

 • WYMIARY

  Ciężar roboczy 1750 kg
  Objętość łyżki 0.04 m³
  Całkowita długość 3640 mm
  Całkowita szerokość 980/1350 mm
  Całkowita wysokość 2420 mm

 • SILNIK

  Yanmar 3TNV80F

  Moc 14.6 kW 2400 ob./min

 • PRZESTRZEŃ ROBOCZA

  Maksymalna głębokość kopania 2360 mm
  Maksymalny zasięg 4000 mm
  Min. Promień obrotu 1705 mm
  Siła odspajania łyżki ISO 15.2 kN
  Siła odspajania ramienia ISO 9.2 kN

 • SYSTEM HYDRAULICZNY

  Maksymalny przepływ oleju 72 l/min

Pliki do pobrania