SANY SY50U

SY50U

Taka mała,

a taka wydajna

FENOMENALNIE ZWINNA. FENOMENALNIE WYDAJNA.


NAJWAŻNIEJSZE CECHY

+ Klimatyzacja
+ Duży wyświetlacz
+ Oświetlenie robocze LED
+ Pneumatyczny fotel

Solidne i trwałe – Szczególnie precyzyjne, wykonane przez roboty spoiny zapewniają długą żywotność w najtrudniejszych warunkach.

Niezawodna z pięcioletnią gwarancją  – od wyboru materiałów i projektu, aż po wykonanie, jakość i niezawodność są priorytetami wszystkich minikoparek SANY. Wszystkie części karoserii wykonane są wyłącznie z blachy, dzięki czemu są bardzo trwałe i łatwe w naprawie w razie potrzeby. Maszyny SANY poddawane są  wielokrotnie próbą i testom w trudnych, codziennych warunkach, a pięcioletnia gwarancja daje Ci pewność, że możesz w pełni liczyć na swoje maszyny.

Mała i mocna  – Z jednej strony koparka obrotowa z krótkim tyłem o niewielkich gabarytach, z drugiej, silna, oferująca wyjątkowe osiągi. Do szybkiej i wydajnej pracy nawet w ograniczonych warunkach.

Konserwacja i serwis-  Maskę silnika można bardzo łatwo otworzyć z pomocą siłowników. Z tyłu, kluczowe elementy do konserwacji i serwisu są przejrzyście rozmieszczone pośrodku, co oszczędza czas przy rutynowych zadaniach.

Wygodna codzienna konserwacja–  Maszyny, które są  łatwe w utrzymaniu, oszczędzają czas i pieniądze na placu budowy. SANY SY50U zapewnia łatwy dostęp do wszystkich punktów niezbędnych do kontroli i prac konserwacyjnych prosto z ziemi. Oznacza to, że planowana konserwacja może być przeprowadzona szybko z poziomu podłoża, co zwiększa dostępność i żywotność maszyny.

Bezkompromisowa –  W standardzie dostępne jest bogate wyposażenie bezpieczeństwa, od obrotowych świateł ostrzegawczych po zamykane osłony ochronne i wyłącznik prądu akumulatora.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze – Duże okna i przemyślana konstrukcja kabiny zapewniają kierowcy najlepszy możliwy widok na obszar wokół pojazdu. Panoramiczny widok 360 ° zapewnia wyjątkowy poziom bezpieczeństwa w obszarze roboczym.

Moc to podstawa  – Wypróbowany i przetestowany silnik Yanmar 4TNV88 PSY gwarantuje niezawodne działanie we wszystkich zadaniach, nawet w trudnych warunkach pracy.

Więcej światła, lepsza widoczność, większe bezpieczeństwo- Dzięki SY50U zawsze możesz zobaczyć, nad czym pracujesz, nawet przy słabej widoczności. Mocne światła LED gwarantują optymalne oświetlenie obszaru roboczego. Ich zużycie energii jest bardzo niskie, co zapewnia długą żywotność akumulatora.

Ekonomiczna w standardzie- Inteligentny system sterowania dostosowuje wydajność pompy do dostępnej mocy silnika, zapewniając większą wydajność i mniejsze zużycie paliwa.

Mniej znaczy więcej- Jakość, która opłaca się w dłuższej perspektywie: małe wymagania konserwacyjne i długie odstępy między konserwacjami. Dodatkowo wszystkie ważne punkty konserwacji są bardzo łatwo dostępne. Oszczędza to koszty operacyjne i zwiększa opłacalność.

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

Skomplikowane zadania na placach budowy w miastach lub w ogrodnictwie oraz kształtowaniu krajobrazu zależą od zwrotności i precyzyjnej kontroli. To w połączeniu z dużą mocą sprawia, że SY26U jest wysokiej jakości zawodnikiem, a tym samym niezawodnym partnerem dla Ciebie.

KOMFORT OBSŁUGI / KABINA

› Ogrzewanie
› Ręczna klimatyzacja
› Radio i głośniki
› Podłokietniki (regulowane)
› Gniazdko12V wycieraczka i spryskiwacze
› AUX 1 i AUX 2 w joysticku
› 8 zapisanych ustawień hydraulicznych dla osprzętu
› Zdejmowana przednia szyba

BEZPIECZEŃSTWO

› Główny wyłącznik prądu
› Alarm podróżny
› Oświetlenie kabiny
› Zamykana maska

SPRZĘT ROBOCZY

› Regulacja przepływu dla szybkozłącza
› Lemiesz
› Osłona siłownika

OŚWIETLENIE

› Światła – przednie (LED)
› Światła – wysięgnik (LED)

PODWOZIE

› Gumowe gąsienice
› Otwory/ pętle do mocowania

SILNIK

› Filtr oleju napędowego
› Klatka lub schowek na smarownicę
› Osłona filtra powietrza
› Filtr powietrza

SYSTEM HYDRAULICZNY

› Hamulec obrotu
› Dwie prędkości jazdy
› Hydr. Joysticki sterujące ciśnieniem wstępnym
› Główny filtr oleju

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

IDEALNE POŁĄCZENIE KOMPAKTOWOŚCI I MOCY

SANY SY50U to naprawdę potężna mała maszyna. Jego kompaktowa konstrukcja sprawia, że doskonale sprawdza się na miejskich placach budowy, a także wszędzie tam, gdzie jest bardzo ciasno. Jego moc i wszechstronność zapewniają zatem niesamowite wyniki.

 • WYMIARY

  Ciężar roboczy 5300 kg
  Objętość łyżki 0.152 m³
  Całkowita długość 5390 mm
  Całkowita szerokość 1960 mm
  Całkowita wysokość 2630 mm

 • SILNIK

  Yanmar 4TNV88-PSY

  Moc 29,1 kW 2400 / min

 • PRZESTRZEŃ ROBOCZA

  Maksymalna głębokość kopania 3420 mm
  Maksymalny zasięg 5880 mm
  Min. Promień obrotu 2520 mm
  Siła odspajania łyżki ISO 32.5 kN
  Siła odspajania ramienia ISO 22.9

 • SYSTEM HYDRAULICZNY

  Maksymalny przepływ oleju 38.6 l/min

Pliki do pobrania