SANY SY35U

SY35U

MOCARNA

LEKKOŚĆ

KOMPAKTOWA – ELASTYCZNA – WSZECHSTRONNA.


NAJWAŻNIEJSZE CECHY

+ Klimatyzacja
+ Duży wyświetlacz
+ Oświetlenie robocze LED
+ Układ hydrauliczny Load-Sensing

Solidne i trwałe – Najważniejsze elementy ochronne i wzmocnienia oraz wszystkie części karoserii wykonane są z wysokiej jakości metali, idealnych do trudnych warunków na budowie.

Niezawodna z pięcioletnią gwarancją  – od wyboru materiałów i projektu, aż po wykonanie, jakość i niezawodność są priorytetami wszystkich minikoparek SANY. Wszystkie części karoserii wykonane są wyłącznie z blachy, dzięki czemu są bardzo trwałe i łatwe w naprawie w razie potrzeby. Maszyny SANY poddawane są  wielokrotnie próbą i testom w trudnych, codziennych warunkach, a pięcioletnia gwarancja daje Ci pewność, że możesz w pełni liczyć na swoje maszyny.

Mała i mocna  – Z jednej strony koparka obrotowa z krótkim tyłem o niewielkich gabarytach, z drugiej mała, silna, oferująca wyjątkowe osiągi. Do szybkiej i wydajnej pracy nawet w ograniczonych warunkach.

Doskonała stabilność w każdej sytuacji  -Rozstaw gąsienic  1420 mm, nisko położony środek ciężkości i dobrze przemyślany rozkład masy zapewniają SY35U pierwszorzędną stabilność – nawet podczas pracy przy maksymalnym zasięgu w poziomie i w ekstremalnych warunkach. Jednocześnie zwarty krótki tył powoduje tylko niewielkie przesunięcie środka ciężkości. Wysięgnik obrotowy zapewnia jeszcze szerszy zakres zastosowań i umożliwia wygodną i bezpieczną pracę.

Niezwykle wygodna – dzięki łatwemu dostępowi do wygodnego siedzenia i ergonomicznie zaprojektowanym elementom sterującym, operator odczuwa maksymalny komfort pracy.

Wygodna codzienna konserwacja–  Szeroko otwierana maska silnika i przejrzysty układ kluczowych komponentów  sprawiają, że konserwacja i serwis są szybkie i łatwe. Filtr powietrza, separator wody, wskaźnik poziomu oleju i szyjka wlewu oleju są szczególnie łatwo dostępne.

Bezkompromisowa –  SY35U jest w pełni dostosowana do precyzyjnej i bezpiecznej pracy nawet w ekstremalnych warunkach – bez kompromisów, jeśli chodzi o bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze – Bezpieczeństwo ludzi i maszyn zapewniają urządzenia ostrzegawcze, takie jak standardowe obrotowe światło ostrzegawcze i alarm jazdy. Siłownik wysięgnika chroni metalowa solidna osłona, która zapobiega jakiemukolwiek uszkodzeniu siłownika.

Jakość w standardzie  – Dobra widoczność to podstawa dobrej pracy. Dzięki zastosowaniu reflektorów roboczych LED, równomierne oświetlenie obszaru roboczego poprawia komfort pracy. Również jednostka napędowa YANMAR imponująca swoją niezawodnością i mocą, usprawnia działanie na placu budowy.

Oszczędności – Dzięki niskiemu zużyciu paliwa, prostej konserwacji, niskim kosztom inwestycji, SY35U oferuje imponujący stosunek ceny do wydajności pod każdym względem.  Minęły już czasy, kiedy trzeba było płacić za wysoką wydajność przy ekstremalnie wysokich kosztach eksploatacji. SY35U łączy wzorową opłacalność i wydajność. Nowoczesny napęd i układ hydrauliczny z czujnikiem obciążenia ze zmiennym wydatkiem zostały zaprojektowane z myślą o wyjątkowo niskim zużyciu paliwa zgodnie z rygorystyczną normą emisji 5

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

SY35U – WYPOSAŻONY W WYSOKIEJ JAKOŚCI FUNKCJE W STANDARDZIE

Wydajna i profesjonalnie wykonana praca jest możliwa tylko przy odpowiednim wyposażeniu. SY35U nie pozostawia tutaj praktycznie nic do życzenia.

KOMFORT OBSŁUGI / KABINA

› Ogrzewanie
› Ręczna klimatyzacja
› Radio i głośniki
› Podłokietniki (regulowane)
› Gniazdko12V
› Wycieraczka i spryskiwacze
› AUX 1 w joysticku
› 8 zapisanych ustawień hydraulicznych dla osprzętu

BEZPIECZEŃSTWO

› Główny wyłącznik prądu
› Alarm podróżny
› Oświetlenie kabiny

SPRZĘT ROBOCZY

› Regulacja przepływu dla szybkozłącza
› Lemiesz
› Osłona siłownika

OŚWIETLENIE

› Światła – przednie (LED)
› Światła – ramię (LED)

PODWOZIE

› Gumowe gąsienice
› Otwory / pętle do mocowania

SILNIK

› Automatyczne sterowane obrotami
› Filtr paliwa
› Separator wody
› Schowek na smarownicę

SYSTEM HYDRAULICZNY

› Hamulec obrotu
› Dwie prędkości jazdy
› Hydr. Joysticki sterujące ciśnieniem wstępnym
› Główny filtr oleju

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

MAŁA, KTÓRA ROBI WIELKIE RZECZY

Precyzyjne wyniki i niezawodna wysoka wydajność, umożliwiająca rozpoczęcie pracy nawet w ciasnych przestrzeniach – SY35U oferuje wszystko, czego oczekujesz od minikoparki. Jest wytrzymała, łatwa w użyciu, a dzięki doskonałym parametrom wydajnościowym nadaje się do wszystkich rodzajów wykopów.

 • WYMIARY

  Ciężar roboczy 3855 kg
  Objętość łyżki 0.12 m³
  Całkowita długość 4915 mm
  Całkowita szerokość 1720 mm
  Całkowita wysokość 2515 mm

 • SILNIK

  Yanmar 3TNV88F

  Moc 18,2 kW 2200 ob./min

 • PRZESTRZEŃ ROBOCZA

  Maksymalna głębokość kopania 3105 mm
  Maksymalny zasięg 5465 mm
  Min. Promień obrotu 2475 mm
  Siła odspajania łyżki ISO 30.4 kN
  Siła odspajania ramienia ISO 18.2 kN

 • SYSTEM HYDRAULICZNY

  Maksymalny przepływ oleju 88 l/min

Pliki do pobrania