SANY SY305C

SY305C

MOCNA

POTĘŻNA

Niezwykle wydajna.

Nieprawdopodobnie komfortowa.

.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

+ Pneumatyczne siedzenie
+ 2 kamery
+ Fotel z regulowanymi panelami sterowania

Najwyższa jakość – codzienne środowisko pracy na budowach jest trudne. Aby mieć pewność, że koparki SANY wytrzymają te rygory w dłuższej perspektywie, są one projektowane i produkowane ze szczególną starannością. Obejmuje to między innymi czyste lamówki i precyzyjnie rozmieszczone spawy.

Stabilny fundament – podczas gdy maszyna jest jedną z najcięższych w swojej klasie, operatorzy mają również optymalną widoczność do tyłu dzięki płaskiej konstrukcji.

Innowacje wyróżniają tę maszynę — od pierwszej chwili, gdy operator siedzi w nowej SANY SY305C, wie, że zapewnia on pierwszorzędne wrażenia. Już na pierwszy rzut oka widać, że kabina operatora robi wrażenie. Weźmy jako przykład wyraźny 10-calowy wyświetlacz dotykowy. Jego wysokiej rozdzielczości ekran nie tylko wyświetla znaczną ilość informacji, ale także obraz z dwóch kamer.

Wyświetlacz dotykowy może być również używany do różnych funkcji operacyjnych, co oznacza, że wieloma funkcjami można łatwo sterować za pomocą palca. Co więcej, pozycja fotela operatora z zawieszeniem pneumatycznym ze zintegrowanym ogrzewaniem może być płynnie regulowana. Elementy sterujące połączone z siedzeniem można wykorzystać do dowolnej regulacji, co dodatkowo zwiększa ergonomię i wygodę użytkownika.

Dobre oświetlenie zapewniające dobrą widoczność – jeśli zaczyna się ściemniać, maszyna posiada osiem reflektorów roboczych LED, które zapewniają najlepsze możliwe oświetlenie. Tylna i boczna kamera przesyłają standardowo obraz otoczenia na monitor o wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu operator ma zawsze najlepszy możliwy widok na obszar roboczy i ścieżkę jazdy. Kolejnym elementem poprawiającym bezpieczeństwo jest platforma serwisowa maszyny. Posiada antypoślizgową powierzchnię oraz antypoślizgową poręcz, które zapewniają pewny chwyt nawet w mokrych warunkach.

Niezawodny i skuteczny silnik – jednostka napędowa firmy Cummins nie tylko ucieleśnia najwyższy stopień niezawodności, ale także oferuje innowacyjne oczyszczanie spalin. Aby zachować zgodność z normami emisji spalin Stage V, jednostka wykorzystuje kombinację technologii SCR i DPF. Fakt, że spaliny nie są recyrkulowane znacznie zwiększa wydajność, co skutkuje maksymalną wydajnością przy minimalnym zużyciu paliwa. Ponadto jednostka ma bardziej kompaktową konstrukcję, ponieważ między innymi nie są już potrzebne dodatkowe jednostki chłodzące. Pozwala to zachować wolną przestrzeń bagażową i zapewnić optymalną widoczność do tyłu.

Wszystko w zasięgu wzroku i w zasięgu ręki – aby umożliwić wydajną pracę na placu budowy, można na przykład zapisać wymagane ciśnienie robocze i przepływ oleju dla pięciu urządzeń peryferyjnych dla każdej kategorii. Wystarczy wpisać nazwę narzędzia na dużym, 10-calowym ekranie dotykowym o wysokiej rozdzielczości i przypisać żądaną wartość do narzędzia. Dzięki temu zmiana osprzętu na placu budowy jest szybka i łatwa, co pozwala na znaczną oszczędność czasu i kosztów. Dodatkowo duży dotykowy wyświetlacz pozwala intuicyjnie poruszać się po prostej strukturze menu i monitorować wszystkie ważne parametry.

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

WSZECHSTRONNA MOC

Dzięki SANY SY215C nie musisz martwić się o dodatkowe części. Wszystko, czego potrzebujesz do łatwej i wygodnej pracy, jest w standardzie.

KOMFORT OBSŁUGI / KABINA

› Pneumatyczne podgrzewane siedzenie
› Ogrzewanie
› Automatyczna klimatyzacja
› Radio i głośniki
› Podłokietniki (regulowane)
› Gniazdko 12V
› Wycieraczka i spryskiwacze
› Szyberdach
› AUX 1 w joysticku
› Zdejmowana przednia szyba
› Lodówka
› Gumowa podłoga

BEZPIECZEŃSTWO

› Główny wyłącznik prądu
› Alarm podróżny
› Oświetlenie kabiny
› Zamykana maska
› Zamykany wlew paliwa
› Poręcze

SPRZĘT ROBOCZY

› Regulacja przepływu dla szybkozłącza
› Lemiesz
› Osłona siłownika
› Zawory bezpieczeństwa na siłownikach oraz system ostrzegania o przeciążeniu

OŚWIETLENIE

› Światła – przednie (LED)
› Światła – ramię (LED)
› Światła – platforma(LED)

PODWOZIE

› Stalowe gąsienice
› Otwory/ pętle do mocowania.
› Podwozie HD

SILNIK

› Automatyczny bieg jałowy
› DPF
› SCR

SYSTEM HYDRAULICZNY

› Hamulec obrotu
› Jazda z 2 prędkościami
› Orurowanie dla dodatkowej funkcji hydraulicznej AUX 1
› Orurowanie dla dodatkowej funkcji hydraulicznej AUX 2
› Pompka wlewu paliwa z automatycznym wyłączaniem
› Hydr. Joysticki obsługi ciśnienia wstępnego
› Przełączający zawór młotkowy na wyświetlaczu

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

ALL-INCLUSIVE

Dzięki bogatemu wyposażeniu SY305C oferuje imponujący stosunek ceny do wydajności. Wszystko, czego potrzebujesz, aby wygodnie korzystać z tej potężnej maszyny na placu budowy, jest dostarczane fabrycznie.

 • WYMIARY

  Ciężar roboczy32265 kg
  Objętość łyżki 1.7 m³
  Całkowita długość 10667 mm
  Całkowita szerokość 2990 (3190**) mm
  Wysokość nad kabiną/ROPS 3225 mm

 • SILNIK

  CUMMINS

  Moc 209 kW 2100 ob./min

 • PRZESTRZEŃ ROBOCZA

  Maksymalna głębokość kopania 6815 mm
  Maksymalny zasięg 10870 mm
  Min. Promień obrotu 4000 mm
  Siła odspajania łyżki ISO 204 kN
  Siła odspajania ramienia ISO153 kN

 • SYSTEM HYDRAULICZNY

  Maksymalny przepływ oleju 2x 280 l/min