SANY SY26U

SY26U

Gdy liczy się

zwinność

MAŁA – POTĘŻNA – WYDAJNA W NAJMNIEJSZYCH PRZESTRZENIACH.


NAJWAŻNIEJSZE CECHY

+ Dwie dodatkowe linie hydrauliczne
+ Duży monitor
+ Oświetlenie robocze LED
+ Fotel z zawieszeniem pneumatycznym

Solidne i niezawodne – nawet małe modele SANY działają z dużą mocą, co oznacza, że muszą być w stanie wytrzymać naprawdę dużo. Maszyny SANY od podstaw budowane są z największą precyzją, dzięki zrobotyzowaniu i zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych.

Niezawodna z pięcioletnią gwarancją  – od wyboru materiałów i projektu, aż po wykonanie, jakość i niezawodność są priorytetami wszystkich minikoparek SANY. Wszystkie części karoserii wykonane są wyłącznie z blachy, dzięki czemu są bardzo trwałe i łatwe w naprawie w razie potrzeby. Maszyny SANY poddawane są  wielokrotnie próbą i testom w trudnych, codziennych warunkach, a pięcioletnia gwarancja daje Ci pewność, że możesz w pełni liczyć na swoje maszyny.

Mały mocarz  – dzięki kompaktowym wymiarom i zwrotności, koparka z krótkim tyłem doskonale sprawdza się tam, gdzie jest mało miejsca, a obrotowe ramie zapewnia jej jeszcze większą zwinność.

Niezawodne z pięcioletnią gwarancją  – od wyboru materiałów i projektu, aż po wykonanie, jakość i niezawodność są priorytetami wszystkich minikoparek SANY. Wszystkie części karoserii wykonane są wyłącznie z blachy, dzięki czemu są bardzo trwałe i łatwe w naprawie w razie potrzeby. Maszyny SANY poddawane są  wielokrotnie próbą i testom w trudnych, codziennych warunkach, a pięcioletnia gwarancja daje Ci pewność, że możesz w pełni liczyć na swoje maszyny.

Wygoda to podstawa- codzienna praca może być wymagająca dla operatora koparki, dlatego poprawiamy komfort pracy, poprzez zastosowanie wygodnego fotela z zawieszeniem pneumatycznym oraz dużego kolorowego monitora o wysokiej rozdzielczości.

Wygodna codzienna konserwacja–  Szeroko otwierana maska silnika i przejrzysty układ kluczowych komponentów  sprawiają, że konserwacja i serwis są szybkie i łatwe. Filtr powietrza, separator wody, wskaźnik poziomu oleju i szyjka wlewu oleju są szczególnie łatwo dostępne.

Z natury bezpieczny – SY26U jest standardowo wyposażony w liczne elementy bezpieczeństwa. Obejmują one zamykane osłony i wyłącznik prądu oraz zabezpieczenie siłownika na wysięgniku.

Wszystko pod kontrolą – Dobry widok na zewnątrz jest niezbędny, jeśli chcesz wykonywać swoją pracę dokładnie i szybko. Kabina SY26U zapewnia operatorowi szerokie pole widzenia, pozwalając mu mieć oko na wszystkie obszary i etapy pracy. Całym obszarem roboczym można z łatwością sterować dzięki dużym przednim, bocznym i tylnym szybą, bez konieczności wstawania kierowcy z siedzenia. Jeśli praca na budowie trwa trochę dłużej, reflektory LED wszystko doskonale oświetlają. Kolejnymi zaletami tego systemu są niskie zużycie energii i znacznie dłuższa żywotność.

Liczy się każdy szczegół  – Dobra widoczność to podstawa dobrej pracy. Dzięki zastosowaniu reflektorów roboczych LED, równomierne oświetlenie obszaru roboczego poprawia komfort pracy. Również jednostka napędowa YANMAR imponująca swoją niezawodnością i mocą, usprawnia działanie na placu budowy.

Oszczędności – wydajny układ hydrauliczny z czujnikiem obciążenia steruje zmiennym natężeniem przepływu pomp tłokowych, gwarantując w ten sposób wystarczającą moc do płynnego i bezpiecznego wykonywania wszystkich operacji, a jednocześnie jest oszczędny i bardzo efektywny.

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

Skomplikowane zadania na placach budowy w miastach lub w ogrodnictwie oraz kształtowaniu krajobrazu zależą od zwrotności i precyzyjnej kontroli. To w połączeniu z dużą mocą sprawia, że SY26U jest wysokiej jakości zawodnikiem, a tym samym niezawodnym partnerem dla Ciebie.

KOMFORT OBSŁUGI / KABINA

› Nagrzewnica
› Radio i głośnik
› Gniazdo USB (muzyka)
› Podłokietniki (regulowane)
› Gniazdka 12 V
› Wycieraczka
› AUX 1 na joysticku
› AUX 2 na joysticku
› Amortyzowany fotel
› 8 zapisanych ustawień hydraulicznych dla osprzętu
› Zdejmowana przednia szyba

BEZPIECZEŃSTWO

› Główny wyłącznik prądu
› Alarm podróżny
› Oświetlenie wewnętrzne kabiny

SPRZĘT ROBOCZY

› Proporcjonalna linia łamacza i ścinania na joysticku z orurowaniem
› Linia rotacji proporcjonalna na joysticku z orurowaniem
› Regulacja przepływu dla szybkozłącza

OŚWIETLENIE

› Światła – przednie (LED)
› Światła – wysięgnik (LED)

PODWOZIE

› Gumowe gąsienice 300 mm
› Otwory / pętle do mocowania

SILNIK

› Filtr oleju napędowego
› Schowek na smarownicę
› Osłona filtra powietrza
› Filtr powietrza

SYSTEM HYDRAULICZNY

› Blokada obrotu
› 2 prędkości jazdy
› Główny filtr
› Hydr. Joysticki sterujące ciśnieniem wstępnym
› Filtr powrotny

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

SY 26U ma wszystko aby stać się niezastąpionym pomocnikiem. Jego imponujące właściwości obejmują nie tylko moc i wytrzymałość, ale także precyzyjną charakterystykę pracy wszystkich komponentów, dzięki wyrafinowanemu układowi hydraulicznemu. Znakomita wydajność za uczciwą cenę: to nazywamy opłacalnością.

 • WYMIARY

  Ciężar roboczy 2760 kg
  Objętość łyżki 0.06 m³
  Całkowita długość 4285 mm
  Całkowita szerokość 1550 mm
  Całkowita wysokość 2430 mm

 • SILNIK

  Yanmar 3TNV80F

  Moc 15,2 kW / 2500 obr / min

 • PRZESTRZEŃ ROBOCZA

  Maksymalna głębokość kopania 2820 mm
  Maksymalny zasięg 4850 mm
  Min. Promień obrotu 2110 mm
  Siła odspajania łyżki ISO 27.9 kN
  Siła odspajania ramienia ISO 14.2 kN

 • SYSTEM HYDRAULICZNY

  Maksymalny przepływ oleju 81 l/min

Pliki do pobrania