SANY SY265C

SY265C

Wydajność

elementem sukcesu

SILNA. WSZECHSTRONNA.


NAJWAŻNIEJSZE CECHY

+ Wydajna i mocna hydraulika
+ 6 cylindrowy silnik cummins
+ Wzmocnione podwozie
+ Pneumatyczne, podgrzewane siedzenie

Trwałe i solidne- W trudnych warunkach na placu budowy SY265C jest w swoim żywiole. Podwozie i solidny wysięgnik zapewniają wzorową stabilność, nawet podczas pracy z pełną mocą. Spoiny są spawane z dużą precyzją i zapewniają długą żywotność koparki.

Bardzo stabilny fundament- Maszyny mają wiele do zrobienia podczas codziennej ciężkiej pracy na placach budowy, dlatego począwszy od etapu projektowania, poprzez dobór użytych materiałów, jakość i przeprowadzenie końcowej kontroli, wszystkie koparki SANY są projektowane z myślą o solidności.

Do zadań na każdej powierzchni- Wyjątkowo przemyślane i wzmocnione podwozie SY265C, zapewnia maksymalnie możliwą stabilność podczas pracy. Wspawane wzmocnienia i zastosowanie odpowiedniej stali o wysokiej wytrzymałości zapewniają minimalne zużycie, nawet przy ciągłym użytkowaniu pod maksymalnym obciążeniem.

Wygodne stanowisko pracy– Kabina kierowcy ma imponującą liczbę dodatkowych korzyści związanych z komfortem. Jest dobrze izolowana, minimalizuje hałas, wibracje i kurz. Najważniejsze przedmioty, operator można przechowywać w dwóch schowkach za fotelem, z których jeden jest chłodzony. Fotel kierowcy z zawieszeniem pneumatycznym i wysokim oparciem oraz indywidualnymi opcjami regulacji chroni plecy kierowcy podczas długiego dnia pracy i zapobiega zmęczeniu. Podgrzewane siedzenie dostarczane w standardzie to przyjemna funkcja w zimne dni. Duże szyby przednie, boczne i tylne zapewniają kierowcy optymalną widoczność we wszystkich kierunkach. W standardzie na pokładzie znajduje się również automatyczna klimatyzacja, radio z portem USB i gniazdami 12 V.

Bezpieczeństwo przede wszystkim- Standardowy pakiet obejmuje zawory bezpieczeństwa oraz kamerę do monitorowania obszaru roboczego z tyłu. Kamera pomaga kierowcy bezpiecznie i efektywnie poruszać się pojazdem, nawet jeśli nie ma możliwości podglądu sytuacji.

Aby zapewnić możliwie optymalną ochronę ludzi, maszyn, narzędzi i konstrukcji, standardowe wyposażenie obejmuje poręcze i antypoślizgowe powierzchnie bieżnika na platformie. Oznacza to, że zawsze jesteś po bezpiecznej stronie podczas wykonywania prac konserwacyjnych.

Wysoka jakość, wypróbowana i przetestowana

Jakość, wypróbowana i przetestowana- Wypróbowana i przetestowana jednostka silnikowa Cummins oraz niezawodny układ hydrauliczny Kawasaki gwarantują wysoką wydajność, zwłaszcza gdy wymagana jest pełna moc.

Gdzie wydajność łączy się z mocą- Efektywne zarządzanie silnikiem i układem hydraulicznym zapewnia optymalną współpracę wszystkich komponentów. Minimalizuje to zużycie paliwa i obniża koszty za każdym razem, gdy koparka jest używana.

Ekonomiczność dzięki maksymalnej elastyczności- Niezależnie od tego, czy kopie, ładuje, wyburza, kuje, SANY SY265C radzi sobie z szerokim zakresem zadań bez kompromisów i bez długich przezbrojeń.

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

Perfekcyjnie zbudowana

Dzięki szerokiej gamie wyposażenia SY265C doskonale spełnia stale rosnące wymagania dotyczące wydajnej koparki gąsienicowej. Oferuje wygodną i wydajną stację roboczą o wyjątkowej sprawności  i doskonałych dodatkowych funkcjach w standardzie.

KOMFORT OBSŁUGI / KABINA

› Pneumatyczne podgrzewane siedzenie
› Ogrzewanie
› Automatyczna klimatyzacja
› Radio i głośniki
› Podłokietniki (regulowane)
› Gniazdko 12V
› Wycieraczka i spryskiwacze
› Szyberdach
› AUX 1 w joysticku
› Zdejmowana przednia szyba
› Lodówka
› Gumowa podłoga

BEZPIECZEŃSTWO

› Główny wyłącznik prądu
› Alarm podróżny
› Oświetlenie kabiny
› Zamykana maska
› Zamykany wlew paliwa
› Poręcze

SPRZĘT ROBOCZY

› Regulacja przepływu dla szybkozłącza
› Lemiesz
› Osłona siłownika
› Zawory bezpieczeństwa na siłownikach oraz system ostrzegania o przeciążeniu

OŚWIETLENIE

› Światła – przednie (LED)
› Światła – ramię (LED)
› Światła – platforma(LED)

PODWOZIE

› Stalowe gąsienice
› Otwory/ pętle do mocowania.

SILNIK

› Automatyczne sterowane obrotami
› Filtr paliwa
› Separator wody
› DOC

SYSTEM HYDRAULICZNY

› Hamulec obrotu
› Dwie prędkości jazdy
› Hydr. joysticki sterujące ciśnieniem wstępnym
› Główny filtr oleju

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

KOMPAKTOWA MOC DO WSZECHSTRONNEGO ZASTOSOWANIA

SANY SY265C uosabia niezawodność, oszczędność i  wysoką wydajność – która doskonale mieści się w kompaktowej, solidnej koparce gąsienicowej. Wykazuje imponującą opłacalność i dużą wszechstronność w trudnym codziennym użytkowaniu.

 • WYMIARY

  Ciężar roboczy 27000 kg
  Objętość łyżki 1.3 m³
  Całkowita długość 10290 mm
  Całkowita szerokość 2990(3190**) mm
  Całkowita wysokość 3225 mm

 • SILNIK

  CUMMINS QSB6.7

  Moc 142 kW 2000 ob./min

 • PRZESTRZEŃ ROBOCZA

  Maksymalna głębokość kopania 6705 mm
  Maksymalny zasięg 10225 mm
  Min. Promień obrotu 3800 mm
  Siła odspajania łyżki ISO 187 kN
  Siła odspajania ramienia ISO 130 kN

 • SYSTEM HYDRAULICZNY

  Maksymalny przepływ oleju 2×246 l/min

Pliki do pobrania