SANY SY215C

SY215C

Niezwykła moc

SILNA. WSZECHSTRONNA.


NAJWAŻNIEJSZE CECHY

+ Pneumatyczne siedzenie
+ Szybka i mocna hydraulika
+ Podwójne ramie
+ Kamera zapewniająca dobrą widoczność ze wszystkich stron

rwałe i solidne- SY215C może być używany zawsze, gdy robi się ciężko. Oznacza to, że musi być w stanie wiele wytrzymać. Nie jest to problem dla SY215C, ponieważ dzięki wzmocnionemu, niezwykle wytrzymałemu podwoziu jest to idealna koparka do ciężkiej codziennej pracy na placach budowy.

Bardzo stabilny fundament- Maszyny mają wiele do zrobienia podczas codziennej ciężkiej pracy na placach budowy, dlatego począwszy od etapu projektowania, poprzez dobór użytych materiałów, jakość i przeprowadzenie końcowej kontroli, wszystkie koparki SANY są projektowane z myślą o solidności.

.

Do zadań na każdej powierzchni- Wyjątkowo przemyślane i wzmocnione podwozie SY215C, zapewnia maksymalnie możliwą stabilność podczas pracy. Wspawane wzmocnienia i zastosowanie odpowiedniej stali o wysokiej wytrzymałości zapewniają minimalne zużycie, nawet przy ciągłym użytkowaniu pod maksymalnym obciążeniem

Wygodne stanowisko pracy– Kabina SY215C nie pozostawia nic do życzenia. Wszystkie elementy sterujące są łatwo dostępne z siedzenia z zawieszeniem pneumatycznym, które podpiera plecy kierowcy. Prace konserwacyjne i serwisowe: dzięki dużym i łatwo dostępnym drzwiczkom serwisowym oraz przejrzystemu układowi najważniejszych elementów, są szybkie i łatwe do wykonania.

Nowa strefa komfortu- Aby kierowca mógł w pełni skoncentrować się na swojej pracy, musi najpierw siedzieć wygodnie. Indywidualnie regulowany fotel z zawieszeniem pneumatycznym zapewnia wygodne miejsce pracy, z którego wszystkie elementy sterujące są łatwo dostępne. Nie trzeba dodawać, że wielofunkcyjne dźwignie sterujące znajdują się pośrodku.

Kompleksowa ochrona –  Ekonomiczna praca jest możliwa tylko wtedy, gdy pracuje się bezpiecznie. Dlatego duży pakiet bezpieczeństwa obejmuje w standardzie wszystko, od alarmu jazdy po, obracającą się lampę ostrzegawczą, zawory bezpieczeństwa wysięgnika, ostrzeżenie o przeciążeniu przy podnoszeniu, po wyłącznik awaryjny silnika.

Najlepsza widoczność nawet w złych warunkach oświetleniowych- Precyzyjna i szybka praca wymaga dobrej widoczności. W najgorszym przypadku SY215C zapewni wystarczające oświetlenie. Obszar roboczy jest oświetlony dwoma reflektorami dachowymi LED, dwoma reflektorami LED na wysięgniku, jednym w nadbudowie i reflektorem LED skierowanym do tyłu. Wysokiej jakości diody LED wyróżniają się nie tylko wyjątkowo dobrym oświetleniem, ale także niskim zużyciem energii i ekstremalną trwałością

Wysoka jakość, wypróbowana i przetestowana

Chłodzony wodą silnik wysokoprężny Cummins z technologią Common Rail i systemem AdBlue gwarantuje niezawodne działanie, nawet w trudnych warunkach pracy. Całość uzupełnia precyzyjnie dostrojony układ hydrauliczny Kawasaki. Układ hydrauliczny dostosowuje wymagane ciśnienie i ilość oleju zgodnie z wymaganiami. Pompy tłokowe o zmiennej wydajności uzyskują maksymalny przepływ na poziomie 2×222 l/min, dzięki czemu praca jest bardzo szybka i efektywna.

Moc i wydajność- Inteligentny hydrauliczny układ sterowania dostosowuje moc pompy do dostępnej mocy silnika. Oznacza to większą wydajność i niższe zużycie paliwa, zapewniając tym samym doskonałą opłacalność.

Ekonomiczność dzięki maksymalnej elastyczności- Niezależnie od tego, czy kopie, ładuje, wyburza, kuje, SANY SY215C radzi sobie z szerokim zakresem zadań bez kompromisów i bez długich przezbrojeń.

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

WSZECHSTRONNA MOC

Dzięki SANY SY215C nie musisz martwić się o dodatkowe części. Wszystko, czego potrzebujesz do łatwej i wygodnej pracy, jest w standardzie.

KOMFORT OBSŁUGI / KABINA

› Pneumatyczne podgrzewane siedzenie
› Ogrzewanie
› Automatyczna klimatyzacja
› Radio i głośniki
› Podłokietniki (regulowane)
› Gniazdko 12V
› Wycieraczka i spryskiwacze
› Szyberdach
› AUX 1 w joysticku
› Zdejmowana przednia szyba
› Lodówka
› Gumowa podłoga

BEZPIECZEŃSTWO

› Główny wyłącznik prądu
› Alarm podróżny
› Oświetlenie kabiny
› Zamykana maska
› Zamykany wlew paliwa
› Poręcze

SPRZĘT ROBOCZY

› Regulacja przepływu dla szybkozłącza
› Lemiesz
› Osłona siłownika
› Zawory bezpieczeństwa na siłownikach oraz system ostrzegania o przeciążeniu

OŚWIETLENIE

› Światła – przednie (LED)
› Światła – ramię (LED)
› Światła – platforma(LED)

PODWOZIE

› Stalowe gąsienice
› Otwory/ pętle do mocowania.

SILNIK

› Automatyczne sterowane obrotami
› Filtr paliwa
› Separator wody
› DOC

SYSTEM HYDRAULICZNY

› Hamulec obrotu
› Dwie prędkości jazdy
› Hydr. joysticki sterujące ciśnieniem wstępnym
› Główny filtr oleju

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Moc która pokona wszystko

SANY SY215C to potężna, wszechstronna koparka, która łączy jednocześnie elastyczność i moc. Dzięki temu może wykonywać różne zadania w szerokim zakresie zastosowań, a jej solidna konstrukcja oznacza, że jest wygodna nawet przy trudnych zadaniach i trudnych warunkach.

 • WYMIARY

  Ciężar roboczy 22600 kg
  Objętość łyżki 0.93 m³
  Całkowita długość 9728 mm
  Całkowita szerokość 2980 mm
  Całkowita wysokość 3370 mm

 • SILNIK

  CUMMINS QSB6.7

  Moc 122 kW 2300 ob./min

 • PRZESTRZEŃ ROBOCZA

  Maksymalna głębokość kopania 66000 mm
  Maksymalny zasięg 9950 mm
  Min. Promień obrotu 3730 mm
  Siła odspajania łyżki ISO 138 kN
  Siła odspajania ramienia ISO 120 kN

 • SYSTEM HYDRAULICZNY

  Maksymalny przepływ oleju 2x 220 l/min

Pliki do pobrania