SANY SY155U

SY155U

Wydajność

dostarczona dzisiaj

SZYBKA. PRECYZYJNA. POTĘŻNA.


NAJWAŻNIEJSZE CECHY

+ Pneumatyczne siedzenie
+ Wzmocnione podwozie
+ Dwa dodatkowe obwody hydrauliczne na ramieniu
+ Kamera

Stabilny fundament  – dla tych, którzy cenią sobie trwałość i stabilność, podstawa HD jest niezbędna. Jeśli posiadasz SY 155U posiadasz również stabilny fundament, ponieważ wzmocnione podwozie HD znajduje się w naszej koparce w standardzie.

Precyzja gwarantuje solidność – Trwałość i solidność to standardowe cechy wszystkich koparek SANY. Na przykład spoiny wykonywane są przez roboty z dużą precyzją. Gwarantuje to maksymalną nośność i długą żywotność. Kolejna zaleta : wszystkie części paneli rewizyjnych są wykonane wyłącznie z metalu – doskonale sprawdzają się w trudnych, codziennych warunkach na placu budowy.

Kompaktowa moc  – Działająca w ciasnych przestrzeniach – mocna maszyna z krótkim ogonem i małym promieniem obrotu umożliwia pracę nawet w ciasnych przestrzeniach, gdzie konwencjonalne maszyny nie byłyby odpowiednie.

Łatwy w utrzymaniu- Całkowicie otwierana maska ​​silnika i przejrzyste rozmieszczenie kluczowych komponentów pośrodku sprawiają, że konserwacja i serwis są szybkie i łatwe.

Witamy w strefie komfortu – Bezpieczne, łatwe wejście, dużo miejsca i pełna widoczność na zewnątrz – kabina kierowcy nie pozostawia nic do życzenia. Kierowca może również cieszyć się wygodnym, w pełni regulowanym fotelem z zawieszeniem pneumatycznym, ergonomicznymi elementami sterującymi i nowoczesnym systemem audio. Automatyczna klimatyzacja oraz wydajna wentylacja i ogrzewanie zapewniają, że temperatura i poziom świeżego powietrza w kabinie są zawsze idealne.

Kompleksowa ochrona –  Ochrona zarówno ludzi, jak i maszyny – od stabilnych, antypoślizgowych poręczy po duże lustra i kamerę – pakiet bezpieczeństwa zapewnia, że na placu budowy codzienność przebiega bezpiecznie.

Niezawodny napęd  – Wypróbowany i przetestowany silnik ISUZU-4JJ1X gwarantuje niezawodną pracę przez długi czas, nawet w trudnych warunkach pracy.

Wydajność i moc- Inteligentny system sterowania dostosowuje wydajność pompy do dostępnej mocy silnika, zapewniając większą opłacalność i mniejsze zużycie paliwa.

Wysoka wydajność przy niskim zużyciu paliwa- Więcej pracy przy mniejszym zużyciu paliwa – zaawansowana koncepcja silnika i układu hydraulicznego SY155U sprawia, że jest to rzeczywistość. Niezwykle mocny silnik wysokoprężny, wyposażony w technologię Common Rail i kontrolę emisji AdBlue, daje niezwykły pokaz mocy. Wybór różnych trybów pracy i automatyczna redukcja prędkości obrotowej w widoczny sposób optymalizują zużycie paliwa. Tutaj moc spotyka się z wydajnością.

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

GOTOWY NA KAŻDE WYZWANIE

Dzięki bogatemu wyposażeniu standardowemu SY155U jest idealnym partnerem w codziennych wyzwaniach na placu budowy. Dostępne jest również opcjonalne wyposażenie dodatkowe i urządzenia mocujące, aby jeszcze bardziej zwiększyć jego elastyczność.

KOMFORT OBSŁUGI / KABINA

› Pneumatyczne podgrzewane siedzenie
› Ogrzewanie
› Automatyczna klimatyzacja
› Radio i głośniki
› Podłokietniki (regulowane)
› Gniazdko 12V
› Wycieraczka i spryskiwacze
› Szyberdach
› AUX 1 i AUX 2 w joysticku
› 8 zapisanych ustawień hydraulicznych dla osprzętu
› Zdejmowana przednia szyba
› Lodówka
› Gumowa podłoga

BEZPIECZEŃSTWO

› Główny wyłącznik prądu
› Alarm podróżny
› Oświetlenie kabiny
› Zamykana maska
› Zamykany wlew paliwa
› Poręcze

SPRZĘT ROBOCZY

› Regulacja przepływu dla szybkozłącza
› Lemiesz
› Osłona siłownika
› Zawory bezpieczeństwa na siłownikach oraz system ostrzegania o przeciążeniu

OŚWIETLENIE

› Światła – przednie (LED)
› Światła – ramię (LED)
› Światła – platforma(LED)

PODWOZIE

› Gumowe gąsienice
› Otwory/ pętle do mocowania

SILNIK

› Automatyczne sterowane obrotami
› Filtr paliwa
› Separator wody
› DPF

SYSTEM HYDRAULICZNY

› Hamulec obrotu
› Dwie prędkości jazdy
› Hydr. Joysticki sterujące ciśnieniem wstępnym
› Główny filtr oleju

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

KOMPAKTOWA WYDAJNOŚĆ

Koparka SY155U o krótkim tyle pokazuje, do czego jest zdolna, nawet w ograniczonej przestrzeni. Kompaktowa konstrukcja z krótkim promieniem obrotu umożliwia wydajną pracę nawet w ciasnych przestrzeniach. A dzięki jego zwrotności może łatwo dostać się do obszarów nieosiągalnych przez inne maszyny tego typu

 • WYMIARY

  Ciężar roboczy 16000 kg
  Objętość łyżki 0.6 m³
  Całkowita długość 7300 mm
  Całkowita szerokość 2590 mm
  Całkowita wysokość 3022 mm

 • SILNIK

  ISUZU 4JJ1X

  Moc 78.5 kW 1900 ob./min

 • PRZESTRZEŃ ROBOCZA

  Maksymalna głębokość kopania 5468 mm
  Maksymalny zasięg 8338 mm
  Min. Promień obrotu 2086 mm
  Siła odspajania łyżki ISO 103 kN
  Siła odspajania ramienia ISO 67

 • SYSTEM HYDRAULICZNY

  Maksymalny przepływ oleju 2×110 l/min