SANY SY155U

SY155U

Wydajność

w każdej przestrzeni

SZYBKA. PRECYZYJNA. POTĘŻNA.

WYPEŁNIJ FORMULARZ i uzyskaj darmową ofertę dedykowaną specjalnie dla Ciebie!

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

+ Pneumatyczne siedzenie
+ Wzmocnione podwozie HD
+ Dwa dodatkowe obwody hydrauliczne na ramieniu
+ Kamera

Stabilny fundament – dla tych, którzy cenią sobie trwałość i stabilność, podwozie HD jest niezbędne. Model SY155U zapewnia Ci ochronę, ponieważ podwozie HD jest dostępne w standardzie.

Precyzja gwarantuje solidność – trwałość i solidność to standardowe cechy wszystkich koparek SANY. Na przykład spawy są wykonywane przez roboty o maksymalnie wysokim stopniu precyzji. Gwarantuje to zwiększoną nośność i długą żywotność. Kolejna zaleta: wszystkie części klap rewizyjnych wykonane są wyłącznie z metalu – doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach panujących codziennie na
budowie.

Pracuje w ciasnych przestrzeniach – mocna
maszyna z krótkim ogonem i małym promieniem obrotu umożliwia pracę nawet w ciasnych przestrzeniach, gdzie konwencjonalne maszyny nie byłyby odpowiednie.

Ergonomiczna konstrukcja i lepsze wrażenia
użytkownika
– szeroko otwierana klapa silnika i przejrzyście, centralnie rozmieszczone kluczowe elementy sprawiają, że rutynowe zadania, takie jak konserwacja i serwisowanie, są proste i szybkie.

Bezpieczne, łatwe wsiadanie, dużo miejsca i pełna widoczność z każdej strony – kabina operatora nie pozostawia nic do życzenia. Operator może również cieszyć się wygodnym, w pełni regulowanym fotelem z amortyzacją pneumatyczną, ergonomicznymi elementami sterującymi oraz nowoczesnym systemem audio. Automatyczna klimatyzacja oraz wydajna wentylacja i ogrzewanie zapewniają zawsze idealną temperaturę i świeże powietrze w kabinie.

Kompleksowa ochrona –  Ochrona zarówno ludzi, jak i maszyny – od stabilnych, antypoślizgowych poręczy po duże lustra i kamerę – pakiet bezpieczeństwa zapewnia, że na placu budowy codzienność przebiega bezpiecznie.

Niezawodny napęd  – Wypróbowany i przetestowany silnik ISUZU-4JJ1X gwarantuje niezawodną pracę przez długi czas, nawet w trudnych warunkach pracy.

Wydajność i moc- Inteligentny system sterowania dostosowuje wydajność pompy do dostępnej mocy silnika, zapewniając większą opłacalność i mniejsze zużycie paliwa.

Wysoka wydajność przy niskim zużyciu paliwa- Więcej pracy przy mniejszym zużyciu paliwa – zaawansowana koncepcja silnika i układu hydraulicznego SY155U sprawia, że jest to rzeczywistość. Niezwykle mocny silnik wysokoprężny, wyposażony w technologię Common Rail i kontrolę emisji AdBlue, daje niezwykły pokaz mocy. Wybór różnych trybów pracy i automatyczna redukcja prędkości obrotowej w widoczny sposób optymalizują zużycie paliwa. Tutaj moc spotyka się z wydajnością.

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

GOTOWY NA KAŻDE WYZWANIE

Bogate wyposażenie standardowe sprawia, że koparka SY155U jest idealnym partnerem by sprostać codziennym wyzwaniom na placu budowy. Dostępne jest również opcjonalne wyposażenie dodatkowe i urządzenia mocujące, które jeszcze bardziej zwiększają jej elastyczność.

KOMFORT OBSŁUGI / KABINA

› Pneumatyczne podgrzewane siedzenie
› Ogrzewanie
› Automatyczna klimatyzacja
› Radio i głośniki
› Podłokietniki (regulowane)
› Gniazdko 12V
› Wycieraczka i spryskiwacze
› Szyberdach
› AUX 1 i AUX 2 w joysticku
› 8 zapisanych ustawień hydraulicznych dla osprzętu
› Zdejmowana przednia szyba
› Lodówka
› Gumowa podłoga

BEZPIECZEŃSTWO

› Główny wyłącznik prądu
› Alarm podróżny
› Oświetlenie kabiny
› Zamykana maska
› Zamykany wlew paliwa
› Poręcze

SPRZĘT ROBOCZY

› Regulacja przepływu dla szybkozłącza
› Lemiesz
› Osłona siłownika
› Zawory bezpieczeństwa na siłownikach oraz system ostrzegania o przeciążeniu

OŚWIETLENIE

› Światła – przednie (LED)
› Światła – ramię (LED)
› Światła – platforma(LED)

PODWOZIE

› Gumowe gąsienice
› Otwory/ pętle do mocowania

SILNIK

› Automatyczne sterowane obrotami
› Filtr paliwa
› Separator wody
› DPF

SYSTEM HYDRAULICZNY

› Hamulec obrotu
› Dwie prędkości jazdy
› Hydr. Joysticki sterujące ciśnieniem wstępnym
› Główny filtr oleju

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

WYDAJNOŚĆ W KOMPAKTOWYM WYDANIU

Zeroobrysowa koparka SY155U udowadnia, jak wydajna może być praca, nawet w ciasnych przestrzeniach. Kompaktowa konstrukcja z małym promieniem obrotu pozwala na bezpieczną pracę nawet wszędzie, gdzie wymagana jest najwyższa precyzja. Ponadto, dzięki swojej zwrotności możne łatwo dostać się do miejsc niedostępnych dla innych maszyn tego typu.

 • WYMIARY

  Ciężar roboczy 16000 kg
  Objętość łyżki 0.6 m³
  Całkowita długość 7300 mm
  Całkowita szerokość 2590 mm
  Całkowita wysokość 3022 mm

 • SILNIK

  ISUZU 4JJ1X

  Moc 78.5 kW 1900 ob./min

 • PRZESTRZEŃ ROBOCZA

  Maksymalna głębokość kopania 5468 mm
  Maksymalny zasięg 8338 mm
  Min. Promień obrotu 2086 mm
  Siła odspajania łyżki ISO 103 kN
  Siła odspajania ramienia ISO 67

 • SYSTEM HYDRAULICZNY

  Maksymalny przepływ oleju 2×110 l/min

Broszura PDF

Uzyskaj darmową ofertę dedykowaną specjalnie dla Ciebie!

Wypełnij poniższy formularz, a nasz Opiekun Techniczno – Handlowy skontaktuje się z Tobą w ciągu 24H i przedstawi ofertę skrojoną pod Twoje potrzeby na zeroobrysową koparkę gąsienicową SY155U!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu przedstawienia oferty handlowej przez TwojeMaszyny.pl Sp. z O.O.

Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych osobowych dostępne są w zakładce Polityka Prywatności.