SANY SY135C

SY135C

Mistrz w swojej

klasie

NIEZAWODNOŚĆ. OPŁACALNOŚĆ. PRODUKTYWNOŚĆ.


NAJWAŻNIEJSZE CECHY

+ Klimatyzacja
+ Duży wyświetlacz
+ Oświetlenie robocze LED
+ Układ hydrauliczny Load-Sensing

Wysoka jakość  – Wysokiej jakości komponenty poprawiają trwałość maszyny, jednocześnie dodatkowo zwiększając odstępy czasu między każdą konserwacją i serwisem.

Solidna i trwała  – Trwałość i solidność to standardowe cechy wszystkich koparek SANY. Wzmocniona konstrukcja SY135C nadaje podwoziu wzorcową stabilność, przedłużając w ten sposób żywotność maszyny. Co więcej, wszystkie panele są wykonane wyłącznie z metalu, dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe.

Kompaktowa moc  – SANY SY135C radzi sobie z pracą niezwykle wydajnie jako kompaktowa koparka. Wysoka wydajność i imponująca stabilność – idealne połączenie, aby szybko i niezawodnie wykonać wszystkie zadania na placu budowy.

Wszystko w zasięgu ręki– SY135C imponuje na miejscu pracy dzięki swojej stabilności i solidności, co oznacza, że szybko i bezpiecznie przenosi swoją moc tam, gdzie jest potrzebna. Duży promień roboczy jest jej zaletą, jak również maksymalny zasięg w poziomie 8290 mm i maksymalna głębokością wykopu 5500 mm. Ciężki lemiesz spycharki zapewnia dodatkową stabilność.

Łatwy w utrzymaniu- Całkowicie otwierana maska ​​silnika i przejrzyste rozmieszczenie kluczowych komponentów pośrodku sprawiają, że konserwacja i serwis są szybkie i łatwe.

Wszystko pod kontrolą–  Joystick umożliwia intuicyjną obsługę wszystkich funkcji koparki.  W połączeniu z automatycznym ustawieniem prędkości umożliwia to precyzyjne i bezpieczne prowadzenie prac przy wyższej wydajności i niższym zużyciu paliwa. Nie zapominając o dużym, wielofunkcyjnym monitorze, który jest łatwy do odczytania oraz wyświetla wszystkie ważne informacje.

Komfort kierowcy w klasie premium- Kluczową cechą SY135C jest wysoki komfort operatorów. Doskonała izolacja wokół kabiny zapewnia niezawodną ochronę przed hałasem i wibracjami, a także przed wysokimi i niskimi temperaturami. Pneumatyczny fotel, dostarczany w standardzie, oferuje najwyższy możliwy komfort i ochronę przed zmęczeniem dzięki wysokiemu oparciu i różnym opcjom regulacji. Mnóstwo miejsca i swobody ruchu, radio i gniazdo 12 V, regulowana wentylacja, ogrzewanie i automatyczna klimatyzacja, ogromna ilość schowków uzupełnia pakiet komfort.

Minimalizacja ryzyka– Ergonomiczne poręcze umożliwiają bezpieczny dostęp do platformy konserwacyjnej. Duże lusterka ułatwiają bezpieczne poruszanie się podczas pracy, a zintegrowane zawory bezpieczeństwa utrzymują wysięgnik i ramię w niezmiennym położeniu.

Niezawodny napęd  – Wypróbowany i przetestowany silnik ISUZU-4JJ1X gwarantuje niezawodną pracę przez długi czas, nawet w trudnych warunkach pracy.

Więcej światła, lepsza widoczność, większe bezpieczeństwo- Dzięki SY135C zawsze możesz zobaczyć, nad czym pracujesz, nawet przy słabej widoczności. Mocne światła LED gwarantują optymalne oświetlenie obszaru roboczego. Ich zużycie energii jest bardzo niskie, co zapewnia długą żywotność akumulatora

Wydajność i moc- Inteligentny system sterowania dostosowuje wydajność pompy do dostępnej mocy silnika, zapewniając większą opłacalność i mniejsze zużycie paliwa.

Wysoka wydajność przy niskim zużyciu paliwa- Więcej pracy przy mniejszym zużyciu paliwa – zaawansowana koncepcja silnika i układu hydraulicznego SY135C sprawia, że jest to rzeczywistość. Niezwykle mocny silnik wysokoprężny, wyposażony w technologię Common Rail i kontrolę emisji AdBlue, daje niezwykły pokaz mocy. Wybór różnych trybów pracy i automatyczna redukcja prędkości obrotowej w widoczny sposób optymalizują zużycie paliwa. Tutaj moc spotyka się z wydajnością.

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

SY135C – WYJĄTKOWO DOBRZE WYPOSAŻONE W STANDARDZIE

Fabrycznie wyposażony w doskonałą gamę oprzyrządowania. SANY SY135C jest standardowo doskonale wyposażony w opcjonalne wyposażenie dodatkowe, tak aby poszerzyć zakres możliwych zastosowań.

KOMFORT OBSŁUGI / KABINA

› Pneumatyczne podgrzewane siedzenie
› Ogrzewanie
› Automatyczna klimatyzacja
› Radio i głośniki
› Podłokietniki (regulowane)
› Gniazdko12V
› Wycieraczka i spryskiwacze
› Szyberdach
› AUX 1 i AUX 2 w joysticku
› 8 zapisanych ustawień hydraulicznych dla osprzętu
› Zdejmowana przednia szyba lodówka

BEZPIECZEŃSTWO

› Główny wyłącznik prądu
› Alarm podróżny
› Oświetlenie kabiny
› Zamykana maska
› Zamykany wlew paliwa
› Poręcze

SPRZĘT ROBOCZY

› Regulacja przepływu dla szybkozłącza
› Lemiesz
› Osłona siłownika
› Zawory bezpieczeństwa na siłownikach oraz system ostrzegania o przeciążeniu

OŚWIETLENIE

› Światła – przednie (LED)
› Światła – ramię (LED)
› Światła – platforma(LED)

PODWOZIE

› Gumowe gąsienice
› Otwory/ pętle do mocowania

SILNIK

› Automatyczne sterowane obrotami
› Filtr paliwa
› Separator wody

SYSTEM HYDRAULICZNY

› Hamulec obrotu
› Dwie prędkości jazdy
› Hydr. Joysticki sterujące ciśnieniem wstępnym
› Główny filtr oleju

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

WYDAJNOŚĆ, NA KTÓREJ MOŻESZ POLEGAĆ

SY135C dobitnie udowadnia, że wydajność kompaktowej koparki niekoniecznie zależy od jej dużych rozmiarów. SY135C waży prawie 15 ton i oferuje optymalny stosunek mocy do zwrotności. Ponadto solidne, szerokie i wytrzymałe podwozie oraz solidny lemiesz spycharki zapewniają wysoki poziom stabilności. Pozwala to optymalnie wykorzystać swoją moc – do szerokiego zakresu zastosowań wszędzie tam, gdzie muszą pasować większe maszyny.

 • WYMIARY

  Ciężar roboczy 15100 kg
  Objętość łyżki 0.6 m³
  Całkowita długość 7700 mm
  Całkowita szerokość 2590 mm
  Całkowita wysokość 2820 mm

 • SILNIK

  YISUZU 4JJ1X

  Moc 78.5 kW 2000 ob./min

 • PRZESTRZEŃ ROBOCZA

  Maksymalna głębokość kopania 5500 mm
  Maksymalny zasięg 8290 mm
  Min. Promień obrotu 2500 mm
  Siła odspajania łyżki ISO 103 kN
  Siła odspajania ramienia ISO 67

 • SYSTEM HYDRAULICZNY

  Maksymalny przepływ oleju 2×110 l/min

Pliki do pobrania